SGK Denetmen Yardımcısı Yerleştirme Sonuçları Belli Oldu

Sosyal Güvenlik Kurumunun resmi web adresi üzerinden yayımlanan duyuru içerisinde yer alan detaylara göre 21- 25 Mayıs 2018 tarihleri arasında Denetmen Yardımcısı için alınan tercihlerin sonuçlarının açıklandığı ifade edildi.

Kamu Personelleri 04.06.2018, 10:42 12.02.2019, 19:10
SGK Denetmen Yardımcısı Yerleştirme Sonuçları Belli Oldu

Sosyal Güvenlik Kurumu'nun resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan duyuruyla beraber denetmen yardımcısı yerleştirme sonuçlarının belli olduğu ifade edildi.

Söz konusu yayımlanan duyuru içerisinde ise;

"Kurumumuz Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı kadrolarına yapılacak atamalar için 21-25/05/2018 tarihleri arasında alınan tercihlere yerleştirme sonuçları belirlenmiş olup, sonuçlar https://uyg.sgk.gov.tr/kdsinavbasvuru/SonucForward.do adresinden öğrenilebilecektir.

Yerleştirilen adayların güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmalarının olumlu sonuçlanmasını müteakip atamaları yapılarak atama yapılan birime ve ilgililerin adreslerine tebligat gönderilecek olup, atama emrinin teslim alındığı tarihten itibaren 657 sayılı Devlet

Memurları Kanununun 62 ve 63 üncü maddeleri gereğince süresi içerisinde göreve başlamak üzere atandığı Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekmektedir.

Halen, 657 sayılı Kanuna tabi Devlet Memuru olarak çalışanların kurumlarından muvafakat istenecek olup, atamaları güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasının sonuçlanması ve muvafakat sonucuna göre yapılacaktır.

SGK Personeli Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği’nin 15 inci maddesi çerçevesinde eş durumu mazereti olan adayların durumlarının değerlendirilebilmesi için talep dilekçeleri ile eş durumu ve anılan Yönetmelikte istenen diğer belgeleri 20/06/2018 tarihi mesai bitimine kadar

Ziyabey Cad. No:6 06520 Balgat/ANKARA adresinde bulunan Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı İnsan Kaynakları Daire Başkanlığına elden veya posta yolu ile teslim etmeleri gerekmektedir.

İlgililere önemle duyurulur." ifadeleri yer aldı.

Yorumlar (0)