SGK Müfettiş Yardımcılığı Alımı Nihai Sonuçları Belli Oldu

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) internet sayfası üzerinden yayımladığı bir duyuru ile geçtiğimiz dönemlerde ilana çıkan, alımları için yazılı ve sözlü sınav uygulanan Müfettiş Yardımcılığı alımı giriş sınavı sonuçlarının belli olduğunu duyurdu.

Kamu Personelleri 25.01.2018, 20:10 09.02.2019, 05:04
SGK Müfettiş Yardımcılığı Alımı Nihai Sonuçları Belli Oldu

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) geçtiğimiz dönemlerde yayımladığı bir duyuru ile Müfettiş Yardımcısı alımı yapacağını duyurmuştu. Söz konusu ilana başvuruda bulunan ve başvuruları kabul edilen adaylar Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından 8-9 Temmuz tarihlerinde düzenlenen yazılı sınava girdiler. 

SGK tarafından gerçekleştirilen yazılı sınavda başarılı olan adaylar daha sonra kurum tarafından gerçekleştirilen mülakat sınavlarına katıldılar. 17-18-19-20 Ekim 2017 tarihlerinde gerçekleştirilen sözlü sınavların ardından çok sayıda aday mülakat sonuçlarının açıklanmasını beklediler. 

MÜFETTİŞ YARDIMCILIĞI ALIMI SONUÇLARI AÇIKLANDI

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) konuya ilişkin resmi internet sitesinden bir duyuru yayımlayarak Sosyal Güvenlik Kurumu Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı Müfettiş Yardımcılığı kazananların listesinin yayımlandığını duyurdu. 

Yorumlar (0)