Sultangazi Belediyesi Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Sultangazi Belediyesi yayımladığı bir duyuru ile Zabıta, VHKİ ve Memur alımı için başvuru da bulunan adayların başvuru sonuçlarının belli olduğunu duyurdu.

Sultangazi Belediyesi Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Sultangazi Belediyesi geçtiğimiz günlerde yayımladığı bir duyuru ile çeşitli kadrolarda 25 memur alımı yapacağını duyurmuştu. Söz konusu alım ilanına ilişkin yayımlanan bir duyuru ile başvuru sonuçların açıklandığı bildirildi. 

SULTANGAZİ BELEDİYESİ ZABITA, MEMUR VE VHKİ ALIMI BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI

Söz konusu alım ilanına göre alımlara başvurular, Lise mezunu memur, Bilgisayar İşletmeni Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, Önlisans ve Lisans Zabıta Memuru pozisyonlarında yapıldı. 

Sultangazi Belediyesi söz konusu alımlara dair resmi internet sayfası üzerinden bir duyuru yayımladı. Belediye tarafından yayımlanan duyuru metninde 25 memur alımı başvuru sonuçlarının belli olduğu bildirdi. Yayımlanan duyuruda ayrıca başvuruda bulunanların taban ve tavan KPSS puanları da açıklandı. 

SÖZLÜ SINAVA KATILACAK ADAYLARA İLİŞKİN DUYURU

Sultangazi Belediyesi Meclis Toplantı Salonunda; Bilgisayar İşletmeni, Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni ve Memur alımı için 22.10.2018 Pazartesi günü saat 10:00’da başlamak üzere, Zabıta Memuru alımı için ise 24.10.2018 Çarşamba günü saat 10:00’da başlamak üzere sözlü sınav yapılacaktır. Sözlü sınav aynı gün içinde bitirilemez ise ertesi günü devam edilecektir. Belediye, başvurulardan KPSS başarı puanlarına göre sıralayarak en yüksek puanlı adaydan başlamak üzere, atama yapılacak boş kadro sayısının beş katı oranında adayı sınava çağıracaktır.


 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 21:53
YORUM EKLE