Tapu Kadastro 200 Memur Alımı Yapacak ! Genel Şartlar Nasıl Olmalıdır?

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü 1500 memur alımı gerçekleştirmişti. Bu alımın yanı sıra 200 memur alımının daha yapılacağı söylenmişti. Konu ile ilgili olarak yeni açıklamalar yapıldı ve Tapu Kadastro 200 memur alım ilanının yakın zamanda çıkacağı ifade edildi. Peki yayımlanacak ilanın genel şartları size göre nasıl olmalıdır?

Tapu Kadastro 200 Memur Alımı Yapacak ! Genel Şartlar Nasıl Olmalıdır?

Bilindiği gibi Çevre ve Şehircilik Bakanlığının bağlı kuruluşu olan Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü 1500 memur alımı gerçekleştirmişti. Bunun ardından Tapu Kadastro Genel Müdürlüğünün 200 memur alımının yapılacağı ifade edilmişti ancak 2018 yılının ikinci ayına gelindi ilan yayımlanmadı. 

200 MEMUR ALIMI YAPILACAK

Konu ile ilgili olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyuruda 200 arşiv uzmanı alımının yapılacağı ifade edildi. Kamupersoneli.net olarak bu alımın yapılacağını ve adayların ilanı beklediğini gündeme getirdik. 

YAKIN ZAMANDA İLAN ÇIKACAK

Bayındır Memur Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü memur alımı hakkında bir açıklama yapıtı. Bayındır Memur Sen Genel Başkanı Soner Can Tufanoğlu konu ile ilgili olarak açıklamalarında Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavlarından sonra Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü memur alımının yapılacağını ifade etti.

YAPILAN AÇIKLAMA

Söz konusu personel alımı hakkında Tufanoğlu açıklamalarında "Emlak ve emlak yönetimi mezunu arkadaşlar, Tapu Kadastro Genel Müdürlüğünün geçtiğimiz hafta yaptığı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavının sonuçlanmasından sonra geriye kalan 200 kişilik alım gerçekleşecek inşallah. Tapu Kadastro Genel Müdürlüğünün Sendikamızın Toplu sözleşme kazanımı olan 1500 personel alımının geriye kalan 200 personel alımı için TKGM Genel Müdürü Gökhan Kanal beyle bir görüşme gerçekleştireceğim." ifadelerini kullandı. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 05:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
Runuz
Runuz - 1 yıl Önce

Tapu mezunlari adi ustunde tapu mezunlari alinmali sir tapunun personel ihtiyacini karsilamak icin acildi bu bolum oncelik tapu mezunlari olmali yoksa bir cok tapu mezunu acikta kalacak 5 yere okulu acildi bu mezunlari magdur etmeyin

Kezban
Kezban - 1 yıl Önce

Yaş şartı olmamalıdır.

sercan
sercan - 1 yıl Önce

emlak mezunları alınmamalı çok saçma abi adamlar emlak mezunu tapuya atanıyor tapu bitirenlerin atanması lazım ama tabikide emlak mezunlarınıda yabana atmamak lazım o kardeşlerimizede bi bölüm açılıp oraya atanması lazım ama bu yer tapu olmamalı yada alımları çok yüksek tutulması lazım boşta kimse olsun istemez Allah herkesin gölüne göre verir insAllah

Ravza
Ravza - 1 yıl Önce

Önlisans bilgisayar programcılığı mezunlarınıda almalılar ve kpss puanı en az 60 olmali

Arsivci
Arsivci - 1 yıl Önce

Arsiv uzmani, bilgi ve belge yonetimi bolumunun hakkidir.

BBY
BBY - 1 yıl Önce

Bilgi ve belge yönetimi bölümün mezunları arşivci olarak mezun olmaktadırlar. Arşiv uzmanı kadrosu tabi ki Arşivcilerin yani BBY mezunlarının hakkı

Jale Aksoy Demirkıran
Jale Aksoy Demirkıran - 1 yıl Önce

İnşALLAH Lisans Mezunu.30/35 yaş aralığı ve KPSS puanı aranmaz.KPSS sınavına girmesi yeterli olsun.
Hadi BİSMİLLAH Ya ALLAH

ali
ali @Jale Aksoy Demirkıran - 1 yıl Önce

öncelik olarak tapudan alın bari fazla kişi yok kalanlarıda emlaktan tamamlayın

Nilüfer
Nilüfer - 1 yıl Önce

Emlak bölümü mezunların da alım olmalı.

Tanju
Tanju - 1 yıl Önce

Emlak ve emlak yönetimi mezunu alacak zaten