Tapu Kadastro 2018 Yılı Genel Atama Sonuçları Açıklandı

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü 2018 yılı genel atama sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. Bu sonuçlar hakkında detaylar haberimizde...

Tapu Kadastro 2018 Yılı Genel Atama Sonuçları Açıklandı

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğünün resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda 2018 yılı genel atama dönemi sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. 

Konu ile ilgili olarak Tapu Kadastro Genel Müdürlüğünden yayımlanan duyurunun detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz... 

YAYIMLANAN DUYURU

2018 yılı genel atama döneminde Yer Değiştirme Kurulunun 26/06/2018 tarih ve 2018/2 sayılı kararı ile; yer değişikliği suretiyle atanma talebinde bulunan ve zorunlu yer değiştirmeye tabi personelin başvuruları Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Personeli Atama ve Yer Değiştirme Esaslarına İlişkin Yönetmeliğin 5 inci maddesinin üç ve dördüncü fıkraları ile 17 nci maddesinin dördüncü fıkrası gereğince atama istek formu, değerlendirme formu, tercih sırası, hizmet puanı ve hizmet süresi dikkate alınarak, boş ve boşalacak kadro imkanları birlikte değerlendirilerek liyakat, hizmet gerekleri ve kamu yararı gözetilerek değerlendirilmek suretiyle azami ölçüde karşılanmaya çalışılmıştır.

2018 yılı genel atama dönemi sonuçları ekte liste halinde gösterilmiş olup ayrıca Personel Bilgi Sisteminde (personel.tkgm.gov.tr) yayımlanmıştır.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 20:25
YORUM EKLE