Tarım Bakanı Pakdemirli'den 10 Bin 551 Sözleşmeli Atama Açıklaması

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'den yeni bir açıklama geldi ve verilen soru önergesine atama cevabı verdi. Bakan Pakdemirli bu konuyla alakalı olarak net cevap verdi ve Bakanlık belgesi yayımlandı.

Tarım Bakanı Pakdemirli'den 10 Bin 551 Sözleşmeli Atama Açıklaması

Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen'den Tarım ve Orman bakanlığı bünyesine kamu personeli alımı yapılıp, yapılmayacağı soruldu.

Bu konuda Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'den 6 Şubat 2019 tarihinde cevap geldi.

Ayrıca Tarım ve Orman Bakanlığının personel alımlarının Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı tarafından karşılandığı ifade edilerek "10 bin 551 sözleşmeli personel pozisyonuna atama yapmak için Devlet Personel Başkanlığı ve Maliye Bakanlığından talepte bulunulmuştur" ifadelerine yer verildi.

İŞTE O RESMİ BELGELER

EK 2

CEVAP

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ferda
Ferda - 4 ay Önce

Nedense anlayamıyorum. Diyanetin,spor bakanlığının, öğretmen atama taleplerine hemen cevap veriliyorda tarim bakanlığının talebine neden cevap verilmiyor. Aylar oldu düzgün jet bir açıklama alım haberi bekliyoruz.

Ziraat
Ziraat - 4 ay Önce

Lutfen artik alim olsun herkes magdur oluo

Ferda
Ferda - 4 ay Önce

Bir an önce talebe cevap verilir.

Tuba
Tuba - 4 ay Önce

inşAllah biran önce alımlar olur yeter beklediğimiz

Enes
Enes - 3 ay Önce

4 yıllık Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi mezunuyum İnşAllah Milli Parklar ve Yaban Hayatı Daire Başkanlığına alım olur uzun bir süredir kadro bekliyoruz.