Tarım Bakanlığı 10 Bin 551 Personel Alımı İçin Sevindirici Gelişme

Tarım ve Orman Bakanlığı'na personel alımı ile ilgili olarak adayları sevindiren bir gelişme meydana geldi. Konu ile ilgili olarak arım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli bir soru önergesine yanıt verdi ve 10 bin 551 personel alımı için talepte bulunduklarını belirtti.

Kamu Personelleri 21.02.2019, 12:03 Batuhan
Tarım Bakanlığı 10 Bin 551 Personel Alımı İçin Sevindirici Gelişme

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli yaptığı açıklamalarında 10 bin 551 personel alımı hakkında önemli değerlendirmelerde bulundu. Bakan Pakdemirli Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı için yaptığı açıklamalarında net bir tarih için birkaç ay beklenmesi gerektiğini ifade etti. 

PERSONEL ALIMI AÇIKLAMASI

Tarım ve Orman bakanlığı personel alımları ile ilgili 2019 senesinin ilk aylarında net alımların ilan edilmesi yönünde beklentiler arttı.

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından verilen soru önergesine bir yanıt verildi. Buna göre Bakanlığın personel ihtiyaçlarının ÖSYM aracılığıyla karşılandığına dikkat çekilerek, 10 bin 551 sözleşmeli personel pozisyonuna atama yapmak için Devlet Personel Başkanlığı ve Maliye Bakanlığından talepte bulunulduğu ifade edildi. 

KONU HAKKINDA DETAYLAR

Yorumlar (6)
Nazime 5 ay önce
Gıda mühendisi alımlarda olsun insAllah
Öznur 5 ay önce
Organik tarımda olsun lutfen
Sevgi 5 ay önce
aricilik bolumu icinde insAllah alim olur
zeynep 5 ay önce
alımlar nasıl olucak
Arzu 5 ay önce
Ben sürekli yazılıyorrum ama dayım yok diye çıkmıyor mağlesef.
TAYFUN DEMİRCİ 4 ay önce
ne zaman baş vuracağiz