Tarım Bakanlığı 2500 Personel Alım İlanı Bekleniyor

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından 2500 kadro talep edilmişti. Tarım Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek isteyen adaylar 2500 personel alım ilanının biran önce yayımlanmasını talep ediyorlar.

Tarım Bakanlığı 2500 Personel Alım İlanı Bekleniyor

Daha önce Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik CNN Türk'te bir programa telefon bağlantısı ile konuk olmuştu. Burada Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Milli Tarım Projesi, damızlık merkezleriyle ilgili bilgi verirken personel alımıyla ilgili soruya da cevap verdi ve 2017 yılı için 2500 civarında personel talebinde bulunduklarını açıkladı.

Konu ile ilgili olarak ziraat mühendisleri Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 2500 kadro talebinin onaylanmasını talep ettiler. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı 2500 kadro talebi hakkında bugüne kadar yaptığımız haberlere aşağıda kamupersoneli.net olarak paylaştığımız linkler üzerinden ulaşabilirsiniz.

- Bakan ÇELİK, 2500 Kadroda Israrcıyız Dedi Ama.. >> 

- Bakan ÇELİK: 2500 Kadro Talebimiz Var >>

- İşsiz Ziraat Mühendisleri: Maliye’nin 2500 Kadroyu Onaylamasını Bekliyoruz >>

GTHB 2500 PERSONEL ALIM İLANI BİRAN ÖNCE YAYIMLANSIN 

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek isteyen adaylar Tarım Bakanlığı 2500 personel alım ilanının biran önce yayımlanmasını talep ediyorlar. Geçtiğimiz sene Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı personel alımı Mart ayının sonunda yapılmıştı. Ancak bu sene Tarım Bakanlığı personel alımının ne zaman yapılacağı hakkında henüz bir açıklama bulunmuyor. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 15:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
mühendis
mühendis - 2 yıl Önce

her bakanlık alım yaptı ama tarım ülkesiyiz tarım bakanlığında hala ses yok

teniker
teniker - 2 yıl Önce

atanmak istiyororuz sayın makanm teknikerim