Tarım ve Orman Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınav Başvuruları Alınmaya Başlandı

Tarım ve Orman Bakanlığının resmi internet sitesi üzerinden yeni bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruya göre 2018 Unvan değişikliği sınavı için başvuruların alınmaya başladığı ifade edildi. İşte detaylar.

Kamu Personelleri 06.08.2018, 09:52 30.01.2019, 23:37
Tarım ve Orman Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınav Başvuruları Alınmaya Başlandı

Tarım ve Orman Bakanlığının resmi internet sitesi üzerinden yeni bir duyuru yayımlandı 2018 Unvan değişikliği sınavı için başvuruların alınmaya başladığı ifade edildi.

Yayımlanan duyuruda ise;

"Kişilerin yalnızca tek tercih yapma hakkı olup sistem ikinci bir tercihe izin vermeyecektir.

Yanlış tercih yaptığı takdirde tercihlerini değiştirme hakkı vardır.Yalnız sistemdeki en son kayıtlı tercihinden sorumlu olarak sınava girebilir.Bu yüzden en son tercini onaylatması atanmasını sağlar diğer durumşarda atamasının yapılması mümkün değildir.

Okul bilgileriniz yanlış ise sizin beyanınız geçerlidir.Atanmadan önce ilgili atama birimine beyanınızı belgelemek zorundasınız.Bu yüzden başvuru formunuzla birlikte diplomanızın da fotokopisini de  amirinize onaylatıp göndermeniz gerekmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı sınav ilgili bilgilendirmeleri cep telefonuna mesaj yoluyla yapacağından aktif kullandığınız cep numaranızı yazmanız gerekmektedir." ifadeleri yer aldı.

Yorumlar (1)
İSMAİL DEMİR 1 1 yıl önce
1 dersten kalanlara firsat tanisalar okul bi̇ti̇nce fali̇yete gi̇çi̇re bi̇li̇rlerdi̇ yan i̇nti̇bakimi bi̇ti̇rdi̇kten sonra i̇şlem başlata bi̇li̇rlerdi̇ çünkü bu sinav hersene yapilmiyor