Tarım ve Orman Bakanlığına 10 Bin 551 Personel Alımı Plan Bütçe Komisyonunda Soruldu!

27. Dönem Cumhuriyet Halk Partisi'nin Manisa Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Bekir Başevirgen tarafından Tarım ve Orman Bakanlığına 10 Bin 551 Personel Alımı Plan Bütçe Komisyonunda soruldu. Peki Bakan Pakdemirli ne dedi? İşte detaylar.

27. Dönem Cumhuriyet Halk Partisi'nin Manisa Milletvekili ve Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Bekir Başevirgen tarafından Tarım ve Orman Bakanlığına 10 Bin 551 Personel Alımı detayları soruldu.

Başevirgen twitter hesabından yaptığı açıklamada ise;

"Tarım ve Orman Bakanlığına 10 Bin 551 Personel Alımı hakkında Bakana atamalarınızı ve işleyecek olan süreci sordum." dedi.

Başevirgen açıklamalarında ise;

"Atama bekleyen kardeşlerim, arkadaşlarım, yaşadığınız bu atanamama mağduriyetinizin komisyonda dile getirilmesi   ve hakkınızın aranması boynumuzun borcudur. 

Bakana atamalarınızı ve işleyecek olan süreci sordum.

Bakan, net bir tarih vermemekle birlikte birkaç ay sonra bu konu ile ilgileneceklerini aynı zamanda verdiğimiz soru önergelerimizi yanıtlayarak bilgilendirme yapacaklarını söyledi. 

Konunun takibini bırakmayacağım." dedi.

Bekir Başevirgen tarafından paylaşılan detaylar;

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2018, 13:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gıda mühendisi
Gıda mühendisi - 7 ay Önce

Tarım bakanı bizleri yine sıkıntılarımızla başbaşa bıraktı. Söz verilen atamalar sanırım gerçekleşmeyecek. Hani ne kanan ne de kandırılan olacaktık? Oysa bizler kandırıldık. 3 yıl işsiz kalmanın acısı bir başka. Bunu anlamalarını beklemiyorum. Ama ALAH'tan umut kesilmez. Rabbim hakkımızda hayırlısını eylesin...

Ziraat
Ziraat - 7 ay Önce

Devlet bize secimden once atama sozu verdi Bakanımız bu sözü tutmuyor

Şeref
Şeref - 7 ay Önce

sözünden döneme NE DEÑİR?

Ormancı
Ormancı - 7 ay Önce

Orman muhafaza memurları her yerde unutuluyor? İşi yapan muhafaza memuru ilgilenen mühendis
Orman muhafaza adayları 2000 alım bekliyor bizi de duyurun.