TBMM Bilişim Personeli Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı

TBMM internet sayfası üzerinden yayımladığı bir duyuru ile bilişim personeli alımı sınavı sonuçlarının belli olduğu olduğu duyuruldu. TBMM tarafından sınav sonuçlarına ilişkin ve sınav sonucu olumlu olan adayların bundan sonraki süreçlerde yapmaları gereken işlemlere dair yapmış olduğu açıklamaları sizlerle paylaşıyoruz.

Kamu Personelleri 05.04.2018, 16:48 12.02.2019, 08:21
TBMM Bilişim Personeli Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı

Hatırlanacağı üzere TBMM geçtiğimiz dönemlerde yayımladığı bir ilan ile sınav usulü ile bilişim personeli alımı yapacağını duyurdu. 

TBMM tarafından yayımlanan ilana başvuruda bulunan adaylardan başvuru sonucu olumlu adaylar gerçekleştirilen sınava katılım sağladılar. 

TBMM BİLİŞİM PERSONELİ ALIMI SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

TBMM konuya dair internet sayfası üzerinden bir duyuru yayımladı. Yayımlanan duyuruda bilişim personeli olmak adına sınava giren adayların sınav sonuçlarının belli olduğu ve adayların sınav sonuçlarına TBMM'nin web adresi üzerinden erişim sağlayabilecekleri aktarıldı. 

TBMM tarafından yayımlanan duyuruda ayrıca sınav sonucu başarılı olan adayların bundan sonraki süreçlerde yapmaları gereken işlemlere dair bilgiler verildi. 

Türkiye Büyük Millet Meclisi Tarafından Yayımlanan Duyuru

Kurumumuza sözleşmeli bilişim personeli alınması amacıyla gerçekleştirilen sözlü sınav sonucunda aşağıda adı ve soyadı belirtilen adaylar başarılı bulunmuştur. 

Aşağıda adı belirtilen asıl adayların kendilerine yapılacak tebligat tarihinden itibaren en geç on iş günü içerisinde sözleşme imzalamak, sözleşmede belirtilecek tarihte işe başlamak ve gerekli belgeleri teslim etmek üzere İnsan Kaynakları Başkanlığına müracaat etmeleri gerekmektedir. 

Kendilerine tebligat yapıldığı halde Kurumumuza tebligat tarihinden itibaren on iş günü içerisinde müracaat etmeyen, sözleşme imzaladığı halde sözleşmede belirtilen sürede işe başlamayan veya bu sürenin dolduğu gün itibarıyla on beş günü geçmeyen ve belgeyle ispat edilebilen kabul edilebilir mazeretini bildirmeyen adaylar hakkından feragat etmiş sayılacaktır.

Yorumlar (0)