TCDD Bünyesine Alınacak 16 Personelden Talep Edilen Evrakların Teslim Tarihi Açıklandı!

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları tarafından yayımlanan duyuruya göre; "Teşekkülümüz işyerlerine alınacak 14 engelli 4 eski hükümlü için Türkiye Çalışma ve İş Kurumunda ilan edilip İŞKUR’ca gönderilen listede bulunan adayların evrak teslim tarihi açıklandı" denildi. İşte detaylar.

TCDD Bünyesine Alınacak 16 Personelden Talep Edilen Evrakların Teslim Tarihi Açıklandı!

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları tarafından yeni bir duyuru yayımlandı.

Duyuruda ise;

"Teşekkülümüz Alifuatpaşa 121 Yol Bakım Şefliğine engelli olarak işe alınacak 1 işçi için ilan edilip, Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Ostim Hizmet Merkezince gönderilen listede bulunan adaylar.
İşe alınacak engelli adayda, yük ve yolcu taşımacılığının birlikte yapıldığı raylı sistemlerde yol bakım onarım işlerinde en az 6 ay çalışmış olma şartı aranmaktadır. (Türkiye Çalışma ve İş Kurumu ilanında belirtilmiştir.)

Adaylar, çalışmalarını işyerinden alacakları SGK işyeri sicil numarasının belirtildiği yazı ile SGK sicil numarası ve SGK işyeri sicil numarasının yazılı olduğu hizmet dökümüyle belgeleyecektir.
Tecrübe şartı istenen taleplerimize başvuru yapan adaylar, bunu belgeleyemedikleri takdirde evrakları teslim alınmayarak haklarında tutanak düzenlenecek ve Türkiye Çalışma ve İş Kurumuna gerekli şartları taşımadığı için başvurusunun kabul edilmediği bildirilecektir." ifadeleri yer aldı

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 21:14
YORUM EKLE