Ticaret Bakanlığı 2018/1 Personel Alımı Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı

Ticaret Bakanlığı 2018/1 personel alımı sözlü sınav sonuçlarını değerlendirdiğini ve sözlü sınavlarda başarılı olan adayların ilan edildiğini duyurdu. Ticaret Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuru metnini sizlere aktarıyoruz.

Kamu Personelleri 02.10.2018, 20:04 18.01.2019, 23:15
Ticaret Bakanlığı 2018/1 Personel Alımı Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı

Ticaret Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile 2018/1 B Grubu personel alımı sözlü sınav sonuçlarının belli olduğunu duyurdu. 

Bakanlık tarafından yayımlanan duyuruda, 25 Nisan ile 27 Nisan tarihleri arasında Kimyager, Güvenlik Görevlisi, Mütercim ve Teknisyen alımı için gerçekleştirilen sözlü sınav sonucu atanmaya hak kazanan adayların yapmaları gereken işlemlere dair de bilgiler verdi. 

TİCARET BAKANLIĞI 2018/1 PERSONEL ALIMI MÜLAKAT SONUÇLARI DUYUSU

Ticaret Bakanlığı yayımladığı duyurusunda ayrıca sözlü sınavlar sonucu atanmaya hak kazanan adayların yapmaları gereken işlemlere dair de bilgiler verdi. Bu kapsamda adayların başvuru evraklarını 12 Ekim tarihi mesai saati bitimine kadar Ticaret Bakanlığı Eskişehir Yolu Yerleşkesi (Dumlupınar Bulvarı No: 151 Eskişehir Yolu 9. Km. 06530 Çankaya / ANKARA) adresine elden, posta ya da kargo yoluyla ulaştırmaları gerektiği bildirildi. 

Adaylara yönelik yapılan uyarıda ayrıca, ''Gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve atamaları yapılmaz; atamaları yapılmış ise iptal edilir, bundan sonra açılacak olan sınavlara katılamazlar.'' ifadelerine yer verildi. 

Söz konusu duyuruda yer alan başvuru evraklarına ve mülakat sınavı sonucunda başarılı olan adaylara yönelik yayımlanan açıklamaya ulaşmak için aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

Yorumlar (1)
hakan turan 10 ay önce
1250 kişilik muhafaza alımı için 67 yedek skandalını lütfen haber yapın.