Ticaret Bakanlığı'ndan Sözleşmeli Personel Alımı Kura Çekimine İlişkin Duyuru

Ticaret Bakanlığı sözleşmeli personel alımı sözlü sınav sonuçlarında başarılı olan adayların görev yerlerinin belirlenmesi amacıyla kura çekim işlemlerinin yapılacağını duyurdu.

Ticaret Bakanlığı'ndan Sözleşmeli Personel Alımı Kura Çekimine İlişkin Duyuru

Ticaret Bakanlığı resmi internet sitesi üzerinden sözleşmeli personel alımarına dair bir duyuru yayımladı. 

Bakanlık tarafından yayımlanan duyuruda, Ticaret Bakanlığı sözleşmeli personel alımı için gerçekleştirilen sözlü sınavlar sonucu başarılı olan adaylara yönelik bir kura çekim işleminin gerçekleştirileceği bildirildi. BU kura işlemleri sonucunda adayların görev yerlerinin belirleneceği açıklandı. 

Ticaret Bakanlığı yayımladığı duyurusunda ayrıca kura çekimine katılmanın zorunlu olmadığını bildirdi. İşte yayımlanan duyuru metni ve detayları,

Ticaret Bakanlığı Tarafından Yayımlanan Duyuru Metni

Sözleşmeli personel alımı kapsamında 21.06.2018 - 20.07.2018 tarihleri arasında yapılan sözlü sınavı kazanan adaylar için atama yapılacak yerlerinin tespitine ilişkin kura çekimi 11.10.2018 Perşembe günü saat 14:30 ‘ da Bakanlığımız Konferans Salonunda bilgisayar ortamında gerçekleştirilecektir. Dileyen herkes kura çekimine katılabilir. (Katılım zorunlu değildir.) Not: Kura sonuçları gün içerisinde Bakanlığımız web sayfasında yayınlanacaktır. 

ADRES: Ticaret Bakanlığı (Eskişehir Yolu Yerleşkesi) Dumlupınar Bulvarı No: 151 Eskişehir Yolu 9. Km. Çankaya /ANKARA

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet koca
Ahmet koca - 7 ay Önce

Kura listesi