TİGEM Sözleşmeli Teknik Personel Yazılı Sınav Sonucu Açıklandı

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nün (TİGEM) resmi internet sitesi içerisinde yer alan detaylara göre; Sözleşmeli Teknik Personel Yazılı Sınav Sonuçları açıklandı. Ayrıca adaylardan talep edilen güvenlik soruşturması ve arşiv araştırma formuna yer verildi.

TİGEM Sözleşmeli Teknik Personel Yazılı Sınav Sonucu Açıklandı

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nün (TİGEM) resmi internet sitesi içerisinde yer alan detaylara göre; Sözleşmeli Teknik Personel Yazılı Sınav Sonuçları belli oldu.

Yayımlanan duyuru içerisinde ise;

"Ankara Üniversitesi Sınav Yönetim Merkezi (ASYM) tarafından 28 Nisan 2018 tarihinde Ankara’da yapılan sınav sonuçları aşağıda yer almaktadır.

Sınav ilânında da belirtildiği gibi, “yazılı sınavdan yetmiş puan ve üzeri alanlar” başarılı olmuş ve mülâkata girmeye hak kazanmışlardır. Mülâkat yeri ve tarihi daha sonra tekrar Genel

Müdürlüğümüzün internet adresinde belirtilecektir.

Aşağıdaki listelerde isimleri yer alan adaylar, ekte yer alan “Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu”nu mutlaka BİLGİSAYAR ORTAMINDA 3 nüsha halinde eksiksiz doldurularak 08.06.2018 tarihine kadar Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Karanfil Sokak

No:62 Bakanlıklar/ANKARA adresinde olacak elden veya posta (kargo, iadeli taahhütlü) ile göndereceklerdir.

Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Formunun en altında bulunan “Nüfus Cüzdanı Sureti Onaylayan” kısmı GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE onaylanacaktır. Muhtar, Nüfus Müdürlüğü ya da başka bir kamu kurumuna onaylatılmayacaktır." ifadeleri yer aldı.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 18:49
YORUM EKLE