Trabzon Büyükşehir Belediyesi, İSKİ, TİSKİ 682 Kamu Pesoneli Alımı Başvuru Sonuçları Açıklanıyor

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, İSKİ, TİSKİ tarafından birer ilan yayımlanarak kamu personeli alımı yapılacağı ifade edilmişti. Söz konusu personel alım ilanlarına başvurular sona erdi ve adaylar tarafından başvuru sonuçlarının açıklanması bekleniyor. Trabzon Büyükşehir Belediyesi, İSKİ, TİSKİ kamu personeli alımı başvuru sonuçlarının bugün açıklanacağı belirtilmişti.

Kamu Personelleri 17.12.2018, 11:43 Batuhan
Trabzon Büyükşehir Belediyesi, İSKİ, TİSKİ 682 Kamu Pesoneli Alımı Başvuru Sonuçları Açıklanıyor

3 Farklı ilan ile farklı kurumlar bünyelerindeki memur personel eksikliğini gidermek için ilan yayımlamışlardı.

Yayımlanan ilana göre toplamda 682 personel alımı yapılıyor. Başvuru işlemleri geçen hafta itibari ile tamamlandı ve adaylar büyük heyecanla başvuru sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Yayımlanan ilanların başvuru kılavuzlarına göre başvuru sonuçları bugün itibari ile açıklanacak. İlgili ilanlar hakkında sizlere biraz bilgi paylaşıyoruz. İşte detaylar.

İSKİ, TİSKİ VE TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TOPLAM 682 PERSONEL ALIMI

Geçtiğimiz günlerde yayımlanan ilana göre 3 ilan ile toplamda 682 personel alımı yapılacak. Buna göre İSKİ ( İstanbul Su Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ) yayımladığı ilana göre 461 kişilik boş kadro ile memur alımı yapılacak. İlan için başvurular 03 Aralık 2018 tarihi itibari ile alındı ve 10 Aralık 2018 tarihi itibari ile sona erdi. Buna göre İSKİ Buna göre İSKİ Mühendis, Şehir Plancısı, Kütüpahaneci, Mimar, İstatikçi, Kimyager, Peyzaj Mimarı, Grafiker, Restoratör, Psikolog, Biyolog, Hemşire, Tercüman, Bilgisayar İşletmeni, Tekniker ve Teknisyen pozisyonlarına 461 memur personel alımı yapacak.

TİSKİ ise bünyesine 51 kişilik boş kadro ile farklı pozisyonlarda alım yapacak. Buna göre 51 kişilik boş kadro ile 2 Kimyager, 14 Mühendis, 20 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, 7 Teknisyen, 2 Memur ve 5 Tekniker olmak üzere 51 kişi alacak. Trabzon Büyükşehir Belediyesi 170 kişilik boş kadro ile Ön Lisans veya Lisans Mezunu olan, 88 Zabıta Memuru ve 82 İtfaiye eri olmak üzere 170 memur alımı yapacak. Adaylar başvurularına 06 Aralık 2018 tarihi itibari ile başlamışlardı ve 12 Aralık 2018 tarihi itibari ile sonlandırdılar.

BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANIYOR.

İlgili ilanlar için başvurular geçtiğimiz günlerde tamamlanmış olup adaylar şimdiden sonuçları beklemeye başladılar. Buna göre Sonuçlar 17 Aralık 2018 tarihinde ilgili ilanların resmi internet sitelerinde açıklanacak. İsmi geçen adaylar istenen belgeleri ilgili belediyelere teslim ederek giriş sınavlarına katılabileceklerdir. 

Yorumlar (0)