TRT Personel Alımı Sözlü Sınav Tarihi Hakkında Önemli Duyuru

TRT Personel Alımı Sözlü Sınavları ile ilgili çok önemli bir duyuru yayımlandı. TRT'den yapılan duyuru ile sözlü sözlü-mülakat/uygulama sınavlarına girecek adayları yakından ilgilendiren bir duyuru yayımlandı...

Kamu Personelleri 22.07.2016, 09:35 21.02.2017, 09:09
TRT Personel Alımı Sözlü Sınav Tarihi Hakkında Önemli Duyuru
TRT Personel Alımı Sözlü Sınavları ile İlgili Duyuru

TRT Personel Alımı Sözlü Sınavları Ertelendi ! TRT 'den yapılan resmi duyuru ile Mali Denetçi Yardımcılığı, Yönetim Hizmetleri Uzman Yardımcılığı, Kamera Asistanı, Stajyer Muhabir, Stajyer Spiker, Teknisyen, Yapım ve Yayın Elemanı ile Yardımcı Prodüktör sözlü-mülakat/uygulamalı sınavları'nın ileri bir tarihe ertelendiği bildirildi.

TRT sözlü sınavı için merakla bekleyen adaylar yine bir erteleme kararı ile karşılaştı. TRT resmi internet sayfasından yapılan resmi duyuru şu şekilde ;  Mali Denetçi Yardımcılığı, Yönetim Hizmetleri Uzman Yardımcılığı, Kamera Asistanı, Stajyer Muhabir, Stajyer Spiker, Teknisyen, Yapım ve Yayın Elemanı ile Yardımcı Prodüktör sözlü-mülakat/uygulamalı sınavları ileri bir tarihe ertelenmiş olup, adaylara sınavlara katılacakları tarih tekrar duyurulacaktır. 

Kamu haberlerinden, kamu personeli haberlerinden, son dakika gelişmelerinden ve çok daha fazlasından anında haberdar olabilmek için kamu haberlerinin merkezi kamupersoneli.net'i takip etmeye devam edin. Kamupersoneli.net'in mobil uygulamasını cep telefonunuza ücretsiz indirerek ilgili sınavlar hakkında tüm duyuruları anında bildirim olarak cihazınıza alabilirsiniz.

Kamupersoneli.net | Ankara 
Yorumlar (0)