Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Genel Müdürlüğü 1078 Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yeni Yedek Yerleştirme Duyurusu Yayımlandı!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Genel Müdürlüğü 1078 Sözleşmeli Büro Personeli Alımı Yeni Yedek Yerleştirme Duyurusu Yayımlandı!

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden 15 Ağustos 2019 tarihli yeni duyuru yayımlandı ve 1078 Sözleşmeli Büro Personeli Alımı kapsamında yapılacak yedek yerleştirme hakkında bilgilere yer verildi. Sözleşmeli büro personeli alımı için 9. Yedek Yerleştirmelerin yapılacağı duyuruldu ve istenen evraklar açıklandı.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Genel Müdürlüğü 1078 sözleşmeli büro personeli alımı 9. yedek yerleştirme duyurusu yayımlandı.

21 Haziran 2018 tarihinde İŞKUR web adresinde yayımlanan duyuru ile sonucu açıklanan sözleşmeli büro personeli alımı kapsamında asıl ve yedek olarak yerleştirilmesi yapılan adaylar farklı nedenlere bağlı olarak haklarını kaybetti.

Bu nedenle yerlerine açıklanan listelere göre yeni atamaların yapılacağı bildirildi ve 9. yedek yerleştirme duyurusu yayımlandı.

EVRAK TARİHİ

İŞKUR 1078 sözleşmeli büro personeli alımı kapsamında istenen evrakların 26 Ağustos 2019 tarihine Pazartesi gününe kadar "https://www.iskur.gov.tr/iletisim" üzerinde yer alan adrese şahsen elden teslim edilmesi zorunludur.

Ayrıca 26 Ağustos 2019 tarihine kadar evrak teslimi yapmayan adayların haklarını kaybedeceği ifade edildi.

EVRAKLARI ÇIKTI ALMAK İÇİN TIKLAYIN

İŞKUR RESMİ DUYURUSU

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Büro Personeli Alımı 9. Yedek Yerleştirme Duyurusu şu şekildedir;

1) 21 Haziran 2018 tarihinde Kurumumuz internet sitesinde yayınlanan ilan sonucu sözleşmeli Büro Personeli ilanı sonucu asıl veya yedek olarak yerleşen adaylardan çeşitli nedenlerle hakkını kaybedenlerinin yerine atama sırası gelen yedek adaylara ilişkin liste ekte açıklanmıştır.

2) Yedek adaylardan sırası gelen ek listede bilgileri bulunanların aşağıda belirtilen belgeleri 26 Ağustos 2019 Pazartesi günü mesai bitimine kadar isimleri hizasında belirtilen yerlere şahsen elden teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarihe kadar belge teslim etmeyen adaylar haklarını kaybedeceklerdir.

3) Yedek aday çağırılacak durumlar oluşması halinde yedek adaylardan atama sırası gelenlerin listesi, her ayın 1. ve 15. Günü (Resmi tatil gününe denk gelmesi durumunda takip eden işgünü) web sayfamızda ilan edilecektir. Yedek adaylardan atama sırası gelen adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

4) Ekli listede bilgileri yer alan adaylardan istenilen belgeler,

a. Dilekçe

b. Diploma aslı veya noter, mezun olunan okul ya da Kurumumuz tarafından onaylı örneği (diplomanın düzenlenmemiş olması halinde, öğrenim durumunu belirtmek üzere usulüne göre verilmiş ve daha sonra diploma veya örnekleriyle değiştirilecek belgenin noterden veya mezun olunan okuldan ya da Kurumumuz tarafından onaylı örneği). 

c. KPSS sonuç belgesi. 

d. Varsa yüksek lisans belgesi aslı veya noter, mezun olunan okul ya da Kurumumuz tarafından onaylı örneği. 

e. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığının bulunmadığına dair Sağlık Raporu (Psikiyatri bölümünden, tek hekim raporu yeterli)

f. Adli sicil kaydı (2 Adet)

g. Mal bildirim Formu (arkalı önlü olarak el yazısı ile doldurulacaktır.)(Kapalı Zarf içerisinde)

h. Son altı ayda çekilmiş dört adet vesikalık fotoğraf,

i. Güvenlik Soruşturması Formu (2 nüsha, Bilgisayar yazısı ile).

5) Sonuçlarla ilgili ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Adaylara ilanen duyurulur.

Belge Teslim Adresleri :  https://www.iskur.gov.tr/iletisim/

İnternet sayfası :  www.iskur.gov.tr"

İlgili Haberler
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.