Uzman erbaşlara müjde Resmi Gazete'de yayımlandı!

Uzman erbaşlara müjde Resmi Gazete'de yayımlandı!

Resmi Gazete'de çok önemli Cumhurbaşkanlığı Kararı yayımlandı. Bu karar kapsamında toplu taşımadan ücretsiz yararlanma hakkından Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığındaki Uzman Erbaşlar da yararlanabilecek.

Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığındaki Uzman Erbaşların da ücretsiz toplu taşımadan yararlanması hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Bu karar kapsamında Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığındaki Uzman Erbaşlar da Jandarma Hizmetler Sınıfının yararlandığı (4736 sayılı kanuna istinaden) toplu ulaşımdan ücretsiz yararlanma hakkından yararlanabilecek.

CUMHURBAŞKANLIĞI KARARI

Cumhurbaşkanlığı Kararı ise şöyle oldu:

MADDE 1- 28/1/2002 tarihli ve 2002/3654 sayılı Bakanlar Kurulu Kararının eki Kararın 3 üncü maddesinde yer alan "jandarma hizmetleri sınıfı personeli, sahil güvenlik hizmetleri sınıfı personeli," ibaresi "jandarma hizmetleri sınıfı personeli, Jandarma Genel Komutanlığı mensubu sözleşmeli subay, sözleşmeli astsubay ve uzman erbaşlar, sahil güvenlik hizmetleri sınıfı personeli, Sahil Güvenlik Komutanlığı mensubu sözleşmeli subay, sözleşmeli astsubay ve uzman erbaşlar," şeklinde değiştirilmiştir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler