Vakıflar Genel Müdürlüğü Personel Alım Yazılı Sınav Sonuçları Açıklandı !

Vakıflar Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere Müfettiş Yardımcısı alım yazılı sınavına giren adayların sınav sonuçları açıklandı. Detaylar...

Kamu Personelleri 24.11.2016, 13:54 01.02.2019, 16:47
Vakıflar Genel Müdürlüğü Personel Alım Yazılı Sınav Sonuçları Açıklandı !

Vakıflar Genel Müdürlüğü, geçtiğimiz aylarda Müfettiş Yardımcısı alacağını duyurdu. Alınacak personellerin sınav usulüyle alınacağı da yayınlanan duyuruda yer aldı. 13 Kasım 2016'da Müfettiş Yardımcısı alım yazılı sınavına giren adayların merakla bekledikleri sınav sonuçları açıklandı. Vakıflar Genel Müdürlüğü, Müfettiş Yardımcısı yazılı sınavının sonuçlarının açıklandığını web sitesi üzerinden duyurdu. 

Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün yazılı sınav sonuçlarına ilişkin duyurusu şöyle:
" 13 Kasım 2016 tarihinde yapılan Vakıflar Genel Müdürlüğü Müfettiş Yardımcılığı yazılı sınavında başarılı olan adaylara ilişkin liste ekte yer almaktadır.

13 Kasım 2016 tarihinde yapılan Vakıflar Genel Müdürlüğü Müfettiş Yardımcılığı yazılı sınavında başarılı olan adaylara ilişkin liste ekte yer almaktadır. Sözlü sınava ilişkin duyuru daha sonra yapılacaktır.

AÇIKLAMA: İktisat grubuna ait birinci sorunun cevap şıklarında aynı seçenekten iki adet olması nedeniyle bu soru tüm adaylar için doğru kabul edilerek değerlendirme yapılmıştır.”

 

Yorumlar (0)