YÖK 2019 Yılı Görevde Yükselme Ve Unvan Değişikliği Merkezi Yazılı Sınav Sonuç İtiraz Sonuçları Belli Oldu

Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından paylaşılan detaylara göre; 2019 Yılı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Merkezi Yazılı Sınav Sonuçlarına Yapılan İtirazlar belli oldu.

YÖK 2019 Yılı Görevde Yükselme Ve Unvan Değişikliği Merkezi Yazılı Sınav Sonuç İtiraz Sonuçları Belli Oldu

2019 Yılı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Merkezi Yazılı Sınav Sonuçlarına Yapılan İtirazlar Hakkında duyuru yayımlandı.

Yükseköğretim üst kuruluşları ile yükseköğretim kurumları personeli için düzenlenen 2019 Yılı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Merkezi Yazılı Sınav Sonuçlarına yapılan itirazlar ile ilgili olarak Anadolu Üniversitesince itirazların yeniden değerlendirilmesi sonucunda;

Değerlendirme dışı bırakılacak sorular ile cevap güncellenmesi yapılacak sorular ve  İtiraz sürecinden etkilenen alanların yer aldığı liste duyuruldu.

Tüm detaylar YÖK web adresinde yer almaktadır.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE