YÖK Taşerona Kadro Sınav Sonuçlarını Açıkladı

Taşeron işçilerin kadroya geçişlerine ilişkin düzenleme kapsamında Yükseköğretim Kurulu bünyesinde kadro sınavına giren adayların sınav sonuçları açıkladı. Konuya ilişkin detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kamu Personelleri 30.03.2018, 11:18 12.02.2019, 07:39
YÖK Taşerona Kadro Sınav Sonuçlarını Açıkladı

Bilindiği üzere taşeron işçilerin kadroya geçişleri ile ilgili düzenleme 696 sayılı KHK'da yayımlanarak resmiyet kazanmıştı. 

Kamu kurumlarında çalışan taşeron işçileri KHK'da yayımlanan düzenleme esaslarına göre ise çalışmakta oldukları kurumlara kadro başvurularında bulundular. 

Taşeron işçilerin başvurularının ardından kurumlar başvuru sonuçlarını açıkladılar ve başvuru sonuçları olumlu olan işçiler kadro sınavına girdiler. Yükseköğretim Kurulu da bünyesinde çalışan taşeron işçilere yönelik bir duyuru yayımladı. 

YÖK TAŞERON İŞÇİ KADRO SINAV SONUÇLARINI AÇIKLADI

Yükseköğretim Kurulu resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile bünyesinde kadro sınavına giren taşeron işçilerin sınav sonuçlarına ilişkin değerlendirmelerin tamamlandığını duyurdu. 

YÖK tarafından yapılan açıklamada taşerona kadro sınav sonuçlarının belli olduğu bildirilirken işçilerin sınav sonuçlarına kurumun web sayfası üzerinden erişim sağlayabilecekleri belirtildi. 

YÖK TARAFINDAN YAYIMLANAN DUYURU

''Değerlendirme sonuçları 29.03.2018-30.03.2018 tarihlerinde www.yok.gov.tr web sayfasında ve B/ Blok 1. Kat Personel Dairesi Başkanlığı ilan panosunda duyurulmuştur. Ek-1 listede kayıtlı kişiler sınavda başarılı bulunmuştur. Ek-2 listede kayıtlı kişiler sınavda başarısız bulunmuştur. Sonuçlara itirazlar 30.03.2018 saat 16.00'a kadar yapılabilecektir. ''

Yorumlar (0)