YÖK Uzman Yardımcılığı Alımı Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı

Yükseköğretim Kurulu yayımladığı bir duyuru ile Uzman Yardımcılığı alımı sözlü sınav sonuçlarının açıklandığını duyurdu. YÖK tarafından yayımlanan duyuru metni ve detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

YÖK Uzman Yardımcılığı Alımı Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) resmi internet sitesi üzerinden Uzman Yardımcılığı alımı mülakat sınavlarına katılan adaylara yönelik bir duyuru yayımladı. 

YÖK tarafından yayımlanan duyuruya göre, Uzman Yardımcılığı alımları için geçtiğimiz günlerde mülakat sınavlarına katılan adayların sözlü sınav sonuçlarının açıklandığı bildirildi. İşte detaylar,

YÖK UZMAN YARDIMCILIĞI ALIMI SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

YÖK'ün web sayfası üzerinden yayımlanan duyuruda 19 Ekim tarihinde gerçekleştirilen sözlü sınav sonuçlarının belli olduğu ve adayların kurumun internet sitesi üzerinden sözlü sınav sonuçlarına erişim sağlayabilecekleri bildirildi. YÖK tarafından yayımlanan duyuruda sözlü sınav sonuçlarına ilişkin olarak şu ifadeler kullanıldı. 

26.07.2018 Tarihli Uzman Yardımcılığı Alım İlanı Sözlü Mülakat Sonuçları ''19 Ekim 2018 tarihinde yapılan Yükseköğretim Kurulu Uzman Yardımcılığı sözlü sınav sonuçları açıklanmıştır.'' Yayımlanan listelerde ayrıca sözlü sınav sonuçları başarılı olan adayların yapmaları gereken işlemelere dair de bilgiler verildi. ''Yükseköğretim Kurulu Uzman Yardımcılığına atanmaya hak kazanan adayların ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde aşağıdaki belgelerle birlikte Başkanlığımıza şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.''

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 00:20
YORUM EKLE