YÖK Uzman Yardımcılığı ve Sistem Programcısı Sözlü Sınavına Katılacak Adaylar Açıklandı

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) sözleşmeli personel alımı sözlü sınavlarına katılacak adayların listeleri açıklandı. YÖK tarafından yayımlanan duyuru metni ve aday listelerine dair detaylar haberimizde.

Kamu Personelleri 10.10.2018, 20:35 18.01.2019, 21:45
YÖK Uzman Yardımcılığı ve Sistem Programcısı Sözlü Sınavına Katılacak Adaylar Açıklandı

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) resmi internet sitesi üzerinden personel alımı sözlü sınavlarına dair bir duyuru yayımladı. 

YÖK tarafından yayımlanan mülakat sonuçlarına ilişkin duyuruda, Uzman Yardımcılığı ve Sistem Programcısı alımları için başvuruda bulunan adayların, başvuru sonuçlarının açıklandığı bildirildi. YÖK tarafından yayımlanan duyuru metni ise şu şekilde,

YÖK PERSONEL ALIMI SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) web sayfasından yayımladığı açıklamasında, 26 Temmuz tarihinde gerçekleştirilen Uzman Yardımcılığı ile 3 Ağustos tarihinde gerçekleştirilen Sistem Programcısı alım ilanlarında sözlü sınavlara katılmaya hak kazananların listesinin ilan edildiği bildirdi. 

YÖK konuya ilişkin ''26.07.2018 Tarihli Uzman Yardımcılığı ve 03.08.2018 Tarihli Sistem Programcısı Alım İlanı Sözlü Sınava Girmeye Hak Kazananlar'' başlıklı duyurusunda şu ifadelere yer verdi. 

26/07/ 2018 tarihli Yükseköğretim Kurulu Uzman Yardımcıları ilanımız ile 03/08/2018 tarihli Sistem Programcısı ilanımıza yapılan başvurulardan sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar belli olmuştur. 

Yorumlar (0)