YSK Zabıt Katibi Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı

Yüksek Seçim Kurulu tarafından yayımlanan duyuruda zabıt katibi alımı mülakat sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. Konu hakkında detaylar haberimizde...

Kamu Personelleri 14.10.2018, 08:50 18.01.2019, 21:08 Batuhan
YSK Zabıt Katibi Alımı Mülakat Sonuçları Açıklandı

Yüksek Seçim Kurulu'nu resmi web adresi üzerinden yayımlanan duyuruda YSK Taşra Teşkilatı Zabıt Katibi kadroları için gerçekleştirilen sınav sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. 

Adaylar aşağıdaki link üzerinden mülakat  sonuçlarını sorgulayabileceklerdir.

Duyuruda mülakat sonuçlarına göre atamaları yapılacak olan adaylardan istenilen belgelerin 31 Ekim 2018 tarihine kadar Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı Mithatpaşa Caddesi No:12 Kızılay/Ankara adresine ya da kendilerine en yakın il veya ilçe seçim kurulu başkanlıklarına teslim edilmesi gerektiği ifade edildi.

İŞTE YAYIMLANAN DUYURU

Sınav sonucu başarılı olan adayların atamalarının yapılmasına esas teşkil etmek üzere aşağıda belirtilen evrakların en geç 31/10/2018 tarihi mesai saati bitimine kadar Yüksek Seçim Kurulu Başkanlığı Mithatpaşa Caddesi No:12 Kızılay/Ankara adresine ya da kendilerine en yakın il veya ilçe seçim kurulu başkanlıklarına teslim etmeleri gerekmektedir. Bu tarihe kadar evraklarını teslim etmeyenler haklarından feragat etmiş sayılacak ve bu sınava yönelik hak talebinde bulunamayacaklardır.

İSTENİLEN BELGELER

Nüfus cüzdanı fotokopisi,

Vukuatlı nüfus kayıt örneği, 

Sabıka kaydı, 

İşini yapmasına engel durumunun olmadığına dair beyan dilekçesi,

Vesikalık fotoğraf,

Diploma fotokopisi veya geçici mezuniyet belgesi,

Erkek adaylar için askerlik durum belgesi.

Bu sınava yönelik muhtemel bilgilendirmeler, Başkanlığımız Kurumsal internet sitesinden ayrıca duyurulacaktır.

Yorumlar (0)