Ziraat Bankası Ne Zaman Personel Alımı Yapacak ?

Ziraat Bankası hariç neredeyse tüm bankalar personel alımı için ilana çıktı. Fakat Ziraat Bankası sessizliğini henüz bozmuş değil.Türkiye'nin en büyük bankasında görev almak isteyen adaylar Ziraat Bankası'nın memur alım ilanını merakla bekleniyor.

Kamu Personelleri 29.09.2016, 16:44 29.09.2016, 16:50
Ziraat Bankası Ne Zaman Personel Alımı Yapacak ?

 Bankalar bir bir personel alımı için ilana çıkarken , Ziraat Bankası sessizliğini sürdürüyor. Son olarak Halkbank Müfettiş yardımcısı, İç Kontrolör Yrd, Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı alımı için ilana çıkmıştı. İş Bankası da kısa süre önce memur alımı için ilana çıkmış ve başvuruları toplamıştı.

ZİRAAT BANKASI PERSONEL ALIMI YAPACAK MI?

Büyük bankaların hepsi bir bir personel ihtiyacını karşılamak üzere ilana çıkarken, Türkiye'nin en büyük bankası Ziraat Bankası henüz personel alımı için ilana çıkmadı fakat kısa süre içerisinde Ziraat Bankası'nın da diğer bankalar gibi ilana çıkabileceği konuşuluyor.  

DUYURULAR RESMİ İNTERNET SİTESİ VE SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAN

Ziraat Bankası personel alımlarına ilişkin sınav duyurularını internet sitesi ve sosyal medya kanallarından yapıyor.

İLAN ÇIKTIĞI AN CEP TELEFONUNA BİLDİRİM AL

Ziraat Bankası'nın personel alımına ilişkin tüm duyurularını cep telefonunuza bildirim alabilmek için kamu haberciliğinin lider sitesi kamupersoneli.net'in mobil uygulamasını cep telefonunuza indirebilirsiniz. Banka personel alımları ile ilgili tüm gelişmeleri kamupersoneli.net adresinden takip edebilirsiniz.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA
Yorumlar (0)