BDDK 100 Memur Alımı Başvuruları Sona Eriyor

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu 100 memur alım ilanına başvurular sona eriyor. İlanın tüm detaylarını haberimizde bulabilirsiniz...

KPSS A Memur Alım İlanları 09.03.2017, 09:26 05.02.2019, 14:57
BDDK 100 Memur Alımı Başvuruları Sona Eriyor

BDDK, geçtiğimiz Şubat ayında Devlet Personel Başkanlığı resmi sitesinde bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilanda; Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumuna, giriş sınavı sonuçlarına göre Bankalar yeminli murakıp yardımcısı, Bankacılık uzman yardımcısı ve BDDK uzman yardımcısı unvanları ile meslek personeli alınacağı duyuruldu.

Giriş sınavı, yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamalıdır. Giriş sınavının yazılı aşaması, 08-09.04.2017 tarihlerinde iki gün sabah ve öğleden sonra oturumları halinde İstanbul'da gerçekleştirilecek. 

Giriş sınavının yazılı aşamasının yeri sınava katılmaya hak kazanan adaylara; sözlü aşamasının tarih ve yeri ise yazılı sınavı kazanan adaylara Kurumun resmi internet sitesinden (www.bddk.org.tr) bilahare duyurulacak.

Alınacak Personel: 100

* Bankacılık uzman yardımcısı

* BDDK uzman yardımcısı 

* Bankalar yeminli murakıp yardımcısı

Genel Başvuru Şartları:

* Türk vatandaşı olmak

* Kamu haklarından mahrum bulunmamak

* Askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak

* Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak

Başvuru Süreci:

* Başvurular, 27 Şubat 2017 tarihi saat 14.00'da başlayıp, 10 Mart 2017 16.00'a kadar Kurumun resmi internet sitesinden (www.bddk.org.tr) ulaşılabilecek "Başvuru Formu"nun doldurulması suretiyle elektronik ortamda yapılacak.

Yorumlar (0)