Hakkari Üniversitesi İç Denetçi Alımı Yapıyor!

Hakkari Üniversitesi yayımladığı bir ilan ile iç denetçi alımı yapacağını açıkladı. Yayımlanan ilan ile ilgili detayları haberimizde aktarıyoruz.

KPSS A Memur Alım İlanları 22.08.2017, 00:16 07.02.2019, 18:26
Hakkari Üniversitesi İç Denetçi Alımı Yapıyor!

Hakkari Üniversitesi, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımladığı bir ilan ile iç denetçi alımı yapacağını duyurdu.

Hakkari Üniversitesi tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan tüm detayları siz ziyaretçilerimize aşağıda aktarıyoruz.

ALIM YAPILACAK KADRO

* İç Denetçi (1 kişi)

ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

* 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak. 

* Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olmak.

BAŞVURU EVRAKLARI 

* Nüfus Kimlik Fotokopisi 

* Özgeçmiş 

* Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti (Ancak istenilen belgenin aslının getirilmesi halinde belgenin fotokopisi aslına uygunluğu kontrol edildikten sonra kurumumuzca tasdik edilecek ve belgenin aslı sahibine iade edilecektir.) 

* Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge. 

* Kamu İç Denetçi Sertifikası aslı veya onaylı sureti (Ancak istenilen belgenin aslının getirilmesi halinde belgenin fotokopisi aslına uygunluğu kontrol edildikten sonra kurumumuzca tasdik edilecek ve belgenin aslı sahibine iade edilecektir.) 

* 2 adet Fotoğraf.

BAŞVURU ŞEKLİ VE SÜRECİ

* Adaylar müracaatlarını 22.08.2017 - 04.09.2017 tarihleri arasında Hakkari Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Yorumlar (0)