İCRA MÜDÜR YARDIMCILIĞINA GEÇİŞ SINAVI BAŞVURU DEĞERLENDİRME SONUÇLARI

Adalet Bakanlığı İcra ve İflas Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından, icra kâtipleri arasından yapılacak yazılı ve sözlü sınavlar ile 400 icra müdür yardımcısı GEÇİŞ SINAVI BAŞVURU DEĞERLENDİRME SONUÇLARI açıklandı.

İCRA MÜDÜR YARDIMCILIĞINA GEÇİŞ SINAVI BAŞVURU DEĞERLENDİRME SONUÇLARI

İCRA MÜDÜR YARDIMCILIĞINA GEÇİŞ SINAVI BAŞVURU DEĞERLENDİRME SONUÇLARINA GÖRE

Adalet Bakanlığı İcra ve İflas Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuru;

Bakanlığımızca, icra kâtipleri arasından yapılacak yazılı ve sözlü sınavlar ile 400 icra müdür yardımcısı naklen alınacak olup, yazılı sınava başvurusu kabul edilen adayların, 150.00.-TL (Yüz Elli Türk Lirası) sınav ücretini Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesinin Halk Bankası merkez şubesi IBAN: TR 63 0001 2009 1940 0006 0000 72 numaralı hesabına 28 Kasım- 03 Aralık 2018 tarihleri arasında yatırmaları ve www.aybu.edu.tr/hukuk internet adresinden e-başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 21:22
YORUM EKLE