Alexa
banner623

Kamu İhale Kurumu Uzman Yardımcısı Alımı Yapıyor

Kamu İhale Kurumu, yayımladığı ilan ile Uzman Yardımcısı pozisyonunda personel alımları yapacağını duyurdu. Başvuru şartları, başvuru süreci ve diğer detaylar haberimizde...

Kamu İhale Kurumu Uzman Yardımcısı Alımı Yapıyor

Kamu İhale Kurumu, yayımladığı ilan ile Uzman Yardımcısı pozisyonunda personel alımları yapacağını duyurdu. Başvuru şartları, başvuru süreci ve diğer detaylar haberimizde...

14 Kasım 2017 Salı 12:00
Kamu İhale Kurumu Uzman Yardımcısı Alımı Yapıyor

Kamu İhale Kurumu, yayımladığı ilan ile  giriş sınavı sonuçlarına göre iki gruptan toplam 10 (on) kamu ihale uzman yardımcısı alınacak. İşte detaylar:

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

* 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak

* En az 4 yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının tabloda belirtilen fakültelerinden veya bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen yurtiçindeki veya yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak

* Giriş sınavının yapıldığı yılın ocak ayının birinci günü itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olmak (1 Ocak 1982 tarihinde ve bu tarihten sonra doğmuş olanlar)

* Sağlık yönüyle ilgili görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmamak

* ÖSYM tarafından (A) grubu kadrolar için 2017 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında tabloda belirtilen puan türlerinden (2.Grupta yer alan puan türlerinin herhangi birinden) 80 (seksen) ve üzeri puan almış olmak ve en yüksek puan alan adaydan başlamak üzere yapılan sıralamada, atama yapılacak kadro sayısının 20 (yirmi) katı aday arasına girmiş olmak (son sıradaki aday ile aynı puana sahip olan adaylar da yazılı sınava kabul edilecektir)

* Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya erteletmiş olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak (Müracaat tarihinde askerliğinin bitmesine 2 ay veya daha az süresi kalmış olan adaylar da bu durumlarını belgelendirmeleri kaydıyla sınava başvurabilir).

BAŞVURU İÇİN GEREKEN BELGELER

* Yükseköğretim diploması veya geçici mezuniyet belgesinin ya da yurtdışında eğitim görenler için diploma denklik belgesinin aslı veya Başkanlıkça onaylı örneği

* 2017 KPSS sonuç belgesinin aslı veya fotokopisi ya da bilgisayar çıktısı

* Son altı ay içinde çekilmiş 4,5 X 6 ebadında iki adet fotoğraf

* Sınav Başvuru Formu (Başvuru formu, www.ihale.gov.tr internet adresinden temin edilecektir)

BAŞVURU SÜRECİ, YERİ ve ŞEKLİ

Başvurular 20 Kasım- 1 Aralık 2017 tarihleri arasında,  Kurumun internet sitesinde yer alan "Kamu İhale Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı" modülündeki Sınav Başvuru Formunu elektronik ortamda eksiksiz olarak doldurduktan sonra, formun çıktısını imzalamak suretiyle yukarıda belirtilen belgelerle birlikte, "Kamu İhale Kurumu İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No:186 06520 Balgat/Ankara" adresine şahsen veya posta yoluyla yapılacak.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

►►►2018 KPSS ÖNLİSANS HAZIRLIK İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner654

banner631