Maliye Bakanlığı 300 Memur Alımı Başvuruları Başlıyor !

Maliye Bakanlığı 300 Memur Alımı Başvuruları Başlıyor !

Maliye Bakanlığı 300 vergi müfettişi alım ilanına başvurular başlıyor. Söz konusu ilana başvuruların nasıl yapılacağını ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

Maliye Bakanlığı Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile bir ilanını yayımladı. Yayımlanan ilanda Maliye Bakanlığı kendi bünyesinde görevlendirmek üzere 300 vergi müfettişi alımı yapacağını belirtti. Söz konusu ilana başvurular başlıyor. Kamupersoneli.net olarak ilana nasıl başvuru yapılacağını paylaşıyoruz.

ALINACAK PERSONEL

- 300 Vergi Müfettişi

GENEL ŞARTLAR

Söz konusu ilanda adaylardan, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48 inci maddesinde yazılı nitelikleri haiz olmak, Yazılı sınavın yapıldığı yılın ocak ayının birinci günü itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak, En az dört yıllık lisans eğitimi veren hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakülteleri ile bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen dört yıllık fakültelerden birini bitirmiş olmak, Daha önce Vergi Müfettiş Yardımcılığı Sınavına katılmamış veya en fazla iki kez katılmış olmak, Başvuruyu, Vergi Denetim Kurulu Başkanlığınca yayımlanan Giriş Sınavı Duyurusunda belirtilen şartlara uygun olarak süresi içerisinde yapmış olmak şartları aranmaktadır.

BAŞVURULAR

Maliye Bakanlığı 300 Vergi Müfettişi alım ilanına başvurular 24 Nisan 2017 tarihinde başlayacak ve 8 Mayıs 2017 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvuru yapabilmek için Giriş Sınavına Vergi Denetim Kurulu Başkanlığının resmi internet sitesindeki Sınav Başvuru Formunu dolduracaklardır. Sınav başvuru formunun doldurulmasına ilişkin detaylar aşağıda paylaştığımız başvuru kılavuzunda yer almaktadır.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler