Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) lise mezunu aşçı alımı başvuruları sona eriyor

Emniyet Genel Müdürlüğü, DPB'nin resmi internet sitesinden en az lise mezunu personel alımı yapacağını duyurmuştu. Başvurular sona eriyor.

KPSS B Memur Alım İlanları 13.01.2017, 00:52 02.02.2019, 16:47
Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) lise mezunu aşçı alımı başvuruları sona eriyor

 Emniyet Genel Müdürlüğü, Devlet Personel Başkanlığı'nın (DPB) resmi internet sitesinden en az lise mezunu personel alımı yapacağını duyurmuştu. EGM lise mezunu personel alımı ilanına başvurular 9 Ocak 2017 Pazartesi başladı ve 13 Ocak 2017 tarihi mesai bitiminde sona eriyor.

Alım yapılacak personel: 23 aşçı alımı yapılacaktır. Alınacak işçiler; Adıyaman, Batman, Bitlis, Diyarbakır, Hakkari, Mardin, Rize, Şırnak ve Tunceli illerinde istihdam edilecektir.

Başvuruda aranılan şartlar:
- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak
- Aşçılık, Mutfak, Yiyecek İçecek Hizmetleri Ortaöğretim bölümlerinin birinden mezun olmak
- Sağlık Yönetmeliğinde belirtilen sağlık şartlarını taşımak,
- Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçları olumlu olmak
- Emniyet Genel Müdürlüğünce yapılacak sözlü ve/veya uygulamalı sınavda başarılı olmak


Başvuruda istenilen belgeler:
- Kimlik belgesi,
- Son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf,
- İstenilen eğitim durumuna ait diploma/mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopisi ya da noter tasdikli sureti (diploma/mezuniyet belgesinin aslının ibraz edilmesi durumunda, fotokopisi onaylandıktan sonra iade edilecektir. Diploma ve mezuniyet belgesi haricindeki belgeler kabul edilmeyecektir.)
- KPSS Sonuç belgesinin aslı ya da internet çıktısının örneği ile birlikte bulundukları illerin İl Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne bizzat başvuracaklardır.

Başvuru tarihi ve yeri: EGM personel alımı ilanına başvurular 9 Ocak 2017 tarihinde başladı ve 13 Ocak 2017 tarihinde sona eriyor. Adaylar bulundukları illerin İl Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne bizzat başvuracaklardır.

 

Yorumlar (0)