Kamuya KPSS En Az 55 Puan İle İtfaiye Eri Alımı Yapılıyor - KPSS Puanı İle Kamu Personeli Alımı

Isparta İli Sütçüler Belediye Başkanlığı tarafından Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda KPSS en az 55 puan ile itfaiye eri alımı yapılacağı ifade edildi. Bugün yayımlanan ilana başvurular daha sonra başlayacak ve şahsen başvurular kabul edilecek. Başvuru detaylarını okuyucularımızla paylaşıyoruz.

KPSS B Memur Alım İlanları 27.08.2019, 09:50
Kamuya KPSS En Az 55 Puan İle İtfaiye Eri Alımı Yapılıyor - KPSS Puanı İle Kamu Personeli Alımı

Isparta İli Sütçüler Belediye Başkanlığı tarafından Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile yayımlanan ilanda KPSS en az 55 puan ile itfaiye eri alımı yapılacağı ifade edildi. İlana başvurular 9 Eylül 2019 tarihinde yayımlanacak. İlana başvuru yapacak olan adayların belirlenen tarihler arasında başvurularını şahsen yapmaları gerekmektedir. Bunun yanı sıra başvurularda gerekli olan belgeleri ve detayları aşağıda kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz. 

KADRO DETAYLARI

Yayımlanan ilanda KPSS en az 500 puan ile erkek ve kadın itfaiye eri alımı yapılacağı ifae edildi. Konu ile ilgili olarak 4 kamu personeli alımı yapılacağı ifade edildi. İlanda alım yapılacak kadronun niteliği "Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin herhangi birinden mezun olmak. En az B Sınıfı sürücü belgesi sahibi olması." şeklinde belirtilmiştir.

GENEL ŞARTLAR

Bunun yanı sıra ilana başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Buna göre adaylarda şu şartlar aranmaktadır:

- Türk vatandaşı olmak.

- Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

- Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

- Adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.

- İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

- Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak.

BAŞVURU DETAYLARI

İlana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını 9 Eylül ile 13 Eylül arasında mesai saatleri içinde Sütçüler Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne aşağıda belirtilen belgeler ile şahsen olarak gerçekleştiriceklerdir. Ayrıca eksik k bilgi ve belgelerle ya da nitelikleri uygun olmadığı halde yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır.

BAŞVURU BELGELERİ

Başvuru için gereken belgeler ise şöyle:

• İş Talep Formu Kurumumuzdan veya belediyemiz www.sutculer.bel.tr internet adresinden temin edilecektir.

• Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının fotokopisi,

• Diploma veya Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir)

• Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir)

• KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı,

• Askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,

• Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,

• 2 Fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak),

• En az B sınıfı sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri belediyemizce tasdik edilebilir)

Başvuru Kılavuzu İçin TIKLAYIN.

Yorumlar (2)
FİKRET USLU 4 ay önce
Benimde KPSS VAR FAKAT ANKARADAN YORUM YAZIYORUM ISPARTA SÜTÇÜLER BELEDİYESİ KENDİ HALKINI ALIR SAYI AZ 4 İSİMLERİ BELLİDİR ANKARADAKİNİ ALMAZLAR İHTİYACIM VAR İŞE YARDIMCI OLURSANIZ İLETİŞİM 05449370272
miko 4 ay önce
Almazlar kardeş ıspartada işsiz adam yokmu şimdi den kişiler belli olmuştur.