TEİAŞ Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımlandı

Türkiye Elektrik İletim A. Ş. Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde çalıştırmak üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilan doğrultusunda alım yapılacak kadroları, genel şartları, başvuruların hangi tarihler arasında nasıl yapılacağını ziyaretçilerimizle haberimizde paylaşıyoruz.

KPSS B Memur Alım İlanları 02.04.2018, 09:14 12.02.2019, 08:11
TEİAŞ Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımlandı

Türkiye Elektrik İletim A. Ş. Genel Müdürlüğü yayımladığı ilanında kendi bünyesinde açık bulunan avukat kadrosu için 3 adet sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. 

Türkiye Elektrik İletim A. Ş. Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanda KPSS P3 puan türünden en az 70 puan şartı aranıyor. Bu bağlamda ilan hakkında tüm detayları kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. 

BAŞVURU DETAYLARI

Türkiye Elektrik İletim A. Ş. Genel Müdürlüğü söz konusu ilanını Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi üzerinden yayımladı. Yayımlanan ilanda sözleşmeli personel alımlarının sınav doğrultusunda gerçekleştirileceği ifade edildi. Buna göre söz konusu sınava başvurular 9 Nisan 2018 tarihine başlayacak ve 18 Nisan 2018 tarihine kadar devam edecektir. 

İlana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığına (Nasuh Akar Mahallesi Türk Ocağı Caddesi Kat:16 No:12 Çankaya/Ankara) yapabileceklerdir. Ayrıca adaylar www.teias.gov.tr internet adresinden temin edilecek başvuru formu doldurularak, istenilen belgeler ile birlikte şahsen veya posta yoluyla başvuru yapacaklardır.

GENEL ŞARTLAR

Tüm bunların yanı sıra TEİAŞ Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel alım ilanına başvuru yapacak olan adayların bazı şartları taşımaları gerekmektedir. Buna göre TEİAŞ Genel Müdürlüğü tarafından ilana başvuru yapacak olan adaylarda "Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Görevlerini yapmalarına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engel ile engelli olmamak, Hukuk fakültesinden ya da buna denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilmiş yurt dışındaki öğretim kurumlarından mezun olmak, Avukatlık ruhsatnamesine sahip olmak, Başvuru tarihinin son günü itibariyle staj süresi hariç en az bir yıl süre ile fiilen avukatlık yapmış olmak, KPSS (B) Grubu kadrolar için yapılan 22 Mayıs 2016 tarihli Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak. 9-) Merkez teşkilatına ataması yapılacak 2 (iki) Avukat için son başvuru tarihi itibariyle geçerliliğe sahip Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) İngilizce dilinden en az (C) düzeyinde puan almak veya ÖSYM Başkanlığınca eş değerliği kabul edilen sınavlardan buna denk puan aldığına ilişkin belgeye sahip olmak" şartları aranmaktadır.

Yorumlar (1)
Ahmet 1 yıl önce
Bu nedir herşey zor çalışmaması dahA iyi