TÜBİTAK, 20 önlisans mezunu ve 1 lisans mezunu sözleşmeli personel alımı yapacak! TÜBİTAK iş başvurusu şartları nelerdir?

TÜBİTAK, 20 önlisans mezunu ve 1 lisans mezunu sözleşmeli personel alımı yapacak! TÜBİTAK iş başvurusu şartları nelerdir?

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) personel alım ilanı yayınladı. Yeni yayınlanan iş ilanına göre TÜBİTAK, önlisans mezunu 20 Teknisyen ve lisans mezunu 1 Mühendis alımı yapıyor. Toplamda 21 Personel alımı yapacak olan TÜBİTAK, istihdama yönelik yapmış olduğu duyuruda, alınacak personellerin Kocaeli ilinde görevlendirileceğini bildirdi. Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan alım ilanına göre; teknisyen alımları için adaylardan en az 2 yıl tecrübe isteniyor. Personel alımı b

TÜBİTAK, Devlet Personel Başkanlığı (DPB) resmi web sayfası üzerinden yeni personel alım ilanı yayınladı. TÜBİTAK’ın bugün yayınladığı alım ilanına göre, Kocaeli ilinde görevlendirmek üzere toplamda 21 sözleşmeli personel alınacağını bildirildi. TÜBİTAK’ın resmi ilanında;

TÜBİTAK, 20 önlisans mezunu ve 1 lisans mezunu sözleşmeli personel alımı yapacak! TÜBİTAK iş başvurusu şartları nelerdir?

TÜBİTAK Marmara araştırma merkezine (MAM) bağlı idari ve mali işler başkan yardımcılığı (BYİM) ve bilişim ve bilgi güvenliği ileri teknolojiler araştırma merkezine (bilgem) bağlı ulusal elektronik ve kriptoloji araştırma enstitüsü (UEKAE) bünyesinde görev yapmak üzere personel alınacaktır denildi.

HANGİ KADROLARA PERSONEL ALINACAK?

Mam/idari ve mali işler başkan yardımcılığına 1 mühendis alımı

Bilgem/ulusal elektronik ve kriptoloji araştırma enstitüsüne 20 teknisyen alımı

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Mühendis Alımı için Aranan Şartlar;

1 - Lisans Bölümleri Makine Mühendisliği bölümünü bitirmiş olmak.

2 - KPSS şartı belirtilmemiş

Teknisyen Alımı için Aranan Şartlar;

1 - Ön Lisans Bölümleri Elektrik, Elektronik Teknolojisi, Kimya Teknolojisi, Metalürji, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Programcılığı, Makine Resim ve Konstrüksiyon veya Makine bölümlerinden birini bitirmiş olmak.

2 - Alanında en az 2 (iki) yıl mesleki tecrübeye sahip olmak.

3 – KPSS şartı belirtilmemiş

BAŞVURU ŞEKLİ

Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Kurumumuz internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr), Devlet Personel Başkanlığının ve Türkiye İş Kurumunun internet sayfalarında yer almaktadır. İş Başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 08 Temmuz 2019

Başvuru İlanını Görüntülemek için lütfen BURAYI TIKLAYINIZ>

İlgili Haberler
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler