16 Mayıs 2018 Çarşamba 00:43
Yaylakent Belediye Başkanlığı Kamu Personeli Alım İlanı Yayımladı

Yaylakent Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere ve Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. 

Yayımlanan ilanda yer alan açık pozisyonlar, ilana başvuru koşulları ve ilana dair diğer detayları siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. 

ALIM YAPILACAĞI AÇIKLANAN KADROLAR

Yaylakent Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanında alımların KPSS puan sıralamasına göre yapılacağı ve ilana başvuruda bulunmak için asgari 60 puan alınmış olmasını talep ediyor. 

Alım ilanında yer alan kadro detaylarına göre kurum, Tekniker pozisyonuna bir personel alımı yapacak. Alım yapılacak tekniker kadro için istenen eğitim şartında ise adayların Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi önlisans programından mezun olmaları gerekiyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Yayımlanan ilan metnine göre ilana başvuruda bulunacak adayların, Türk vatandaşı olmaları, kamu haklarından mahrum olmamaları, Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmaları, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması ve güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmaması şartlarını sağlaması isteniyor. 

İlana başvuru yapacak adaylardan talep dilen diğer bir koşul ise daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmaması koşulu. 

BAŞVURU EVRAKLARI

İlan edilen pozisyonlara başvuru yapacak adayların başvurular esnasında bu evrakları teslim etmeleri gerektiği bildirildi. İş Talep Formu Kurumdan temin edilecektir.  Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının fotokopisi, Diploma veya Mezuniyet belgesinin fotokopisi, Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin fotokopisi, KPSS Sonuç Belgesinin çıktısı, Coğrafi Bilgi Sistemleri Uzmanlığı’nı gösteren sertifika, (Meb onaylı yada Türkiye’de eğitim veren herhangi bir üniversiteden alınmış olması gerekmektedir) Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı, Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı, 2 Fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacak), Giriş sınavına katılmak isteyenlerden istenilen belgelerin aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri tasdik edilebilir.

BAŞVURU SÜRECİ

Yaylakent Belediye Başkanlığı Tekniker alım ilanına başvuru süreci 30 Mayıs tarihine kadar devam edecek. Adayların bu tarihe kadar başvurularını Yaylakent Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğüne şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla yapacaklardır. 

Son Güncelleme: 12.02.2019 17:56
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.