En Az İlkokul Mezunu KPSS Şartsız İşçi Alımı Yapılıyor ! DPB Üzerinden Personel Alım İlanı Yayımlandı

Merzifon Belediye Başkanlığı tarafından Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda en az ilkokul mezunu KPSS şartsız personel alımı yapılacağı ifade edildi.

En Az İlkokul Mezunu KPSS Şartsız İşçi Alımı Yapılıyor ! DPB Üzerinden Personel Alım İlanı Yayımlandı

Merzifon Belediye Başkanlığı tarafından Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi üzerinden KPSS şartsız en az ilkokul mezunu işçi alımı yapılıyor.

Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayımlanan ilanda "Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar” hakkında yayımlanan Yönetmelik gereğince; Asfalt Plent Operatörü 1 kişi işe alınacaktır." ifadelerine yer verildi.

BAŞVURU DETAYLARI

Ayrıca Merzifon Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda işgücü talebinin Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü web sayfasında yayımlanacağı ifade edildi.

İlana başvuru yapacak olan adayların genel şartlara haiz olmaları gerekmektedir. Başvurular Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü İl/Şube Müdürlüklerine yapılacaktır. Başvurular hakkında detaylı bilgi İŞKUR'un resmi web adresi üzerinden yayımlanacaktır.

GENEL ŞARTLAR

Ayrıca ilana başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Yukarıda belirtildiği gibi genel şartlara haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Bu bağlamda şu şartlar aranmaktadır:

1 – En az İlköğretim mezunu olmak

2- MEB onaylı Asfalt Plent Operatörlüğü belgesine sahip olmak.

3 – İlk Yardımcı Sertifikasına sahip olmak

4 – B Sınıfı ehliyetine sahip olmak

İlanın detayları için TIKLAYIN.

Yorumlar (0)