Güzel Sanatlar Fakültesine 3 - 4 Bin TL Maaşla Canlı Model Alınıyor

Üniversitenin resmi sitesinde bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilan kapsamında Güzel Sanatlar Fakültesine 2019-2020 eğitim-öğretim güz ve bahar dönemlerinde çalıştırılmak üzere giderleri özel bütçeden karşılanacak canlı model alımı yapılacağı ifade edildi. İlanda işe alınacak olan personellere 3 bin TL ile 4 bin TL arasında maaş verileceği ifade edildi.

Güzel Sanatlar Fakültesine 3 - 4 Bin TL Maaşla Canlı Model Alınıyor

Üniversitesinin resmi sitesinde, '4/B sözleşmeli personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanda Güzel Sanatlar Fakültesi bünyesinde 2019-2020 eğitim-öğretim güz ve bahar dönemlerinde çalıştırılmak üzere giderleri özel bütçeden karşılanacak canlı model alımı yapılacağı ifade edildi.

3 BİN TL İLE 4 BİN TL ARASINDA MAAŞ VERİLECEK

Söz konusu ilanda 3 canlı model alımı yapılacağı ve 3 bin TL ile 4 bin TL arasında maaş verileceği ifade edildi.

Söz konusu ilanda adaylarda KPSS şartı aranmıyor ve adayların en az lise mezunu olmaları gerekiyor. İşe alınacak olan personellerde aranan diğer şartlar ise şöyle belirtildi:

"Vücut bütünlüğüne sahip olmak, uzun ve hareketsiz duruşlar için elverişli sağlık durumuna sahip ve dayanıklı olmak, Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak"

Model adaylarının ayrıca herhangi bir suça karışmamış, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmalarını yaptırmış olmaları, erkek adayların askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecil ettirmiş olmaları gerektiği de bildirildi.

3 canlı modele 3 bin TL ile 4 bin TL arasında maaş verilecek. Ancak bu maaşlar ders saatine göre değişiklik gösterecek. Yayımlanan söz konusu ilana başvurular 2 gün önce başladı ve 2 Eylül'e kadar devam edecek.

Yorumlar (7)
Uğurcan Şen 4 ay önce
Ben mi körüm acaba? Hangi üniversite?
Eylül 4 ay önce
Hangi il ve hagi ünüversite acaba
Bülent 4 ay önce
Acaba hangi üniversite madem iş ilanı verdiniz başvuru linki koyaydınız iyiydi.
melek sarıkaya 4 ay önce
hangi il? hangi üniversite ?başvuru linki nerede?
Halil Tümkaya 4 ay önce
Ya hangi üniversite, yazar mısınız
Hatice Karabıyık 4 ay önce
Hangi üniversite de ben adanadayım
Mustafa 4 ay önce
Erciyes üniversitesi arkadaşlar kayseri