İŞKUR 23 Ağustos İş İlanı: KPSS Şartsız Bekçi Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü üzerinden çeşitli ilanlar yayımlanıyor. Yayımlanan ilanlar kapsamında en az ilkokul mezunu KPSS şartsız bekçi alımı yapılacağı ifade edildi. Bekçi alımları Ağustos ayında gerçekleştirilecektir. Ayrıca bekçi alımları farklı iller için gerçekleştirilecektir. Başvurular İŞKUR İl Müdürlüklerine şahsen yapılacağı gibi online olarak da yapılabilecektir. İlana online başvuru için İŞKUR kaydı yapılması gerekmektedir.

İŞKUR 23 Ağustos İş İlanı: KPSS Şartsız Bekçi Alımı Yapılıyor

İŞKUR üzerinden 23 Ağustos 2019 tarihi itibari ile çeşitli personel alım ilanları yayımlandı. Bu ilan kapsaında en az ilkokul mezunu KPSS şartsız farklı illerde bekçi alımı yapılacağı ifade edildi.

Özel sektör firmaları tarafından yayımlanan ilanda bekçi alımı yapılacağı ifade edildi. Bekçi alımı için ilana başvurular İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığı ile şahsen yapılabilirken online olarak da yapılabilir. Online başvuru için adayların İŞKUR'a kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Bu alıma ilişkin genel şartları ve başvuru detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz.

ALIM YAPILACAK İLLER 

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile yayımlanan ilanlarda söz konusu bekçi alımlarının Ankara, Antalya, Bursa, Çankırı, Denizli, Edirne, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Konya ve Yozgat illerinde yapılacağı ifade edildi. 

GENEL ŞARTLAR

İlana başvuru yapacak olan adayların bazı şartlara haiz olmaları gerekmektedir. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvurları kabul edilmeyecektir. Buna göre şu şartlar belirtilmiştir:

"en az ilköğretim mezunu olmak, ilanın belirttiği yaş arasında olmak, adli sicil kaydı temiz olmak şeklinde olup aynı zamanda Gece ya da gündüz vardiyalı şekilde çalışabilecek durumda olmak, en az lise mezunu ya da bazı ilanlara göre ilkokul mezunu olmak, İlgili yaş aralığında olmak, bazı ilanlara göre daha önce sektörde deneyim sahibi olmak, ilanın istediği yerde ikamet ediyor olmak"

BAŞVURU DETAYLARI

İŞKUR üzerinden online bir şekilde ilanlara başvuru yapacak olan adaylar aşağıdaki linke tıkladıkalrında karşılarına çıkan ekranda üyelik sözleşmesini onaylamaları gerekmektedir. Bunun ardından kişisel bilgiler girilerek üyelik oluşturulur. Özgeçmiş hazırlandıktan sonra link üzerinden ilana başvuru yapabilirsiniz.

İŞKUR Kaydı İçin TIKLAYIN.

İlanın Detayları İçin TIKLAYIN.

Yorumlar (7)
Ercan saglam 1 ay önce
İş ariyorum
Şükrü 1 ay önce
Hayırlısı neyse o olsun kadeşim
Bayburtlu 1 ay önce
Bayburt a alım olsun Allah aşkına
Esra çam 1 ay önce
Kayseri’ye neden alım yok acaba hiçççç
Abdullah Kayak 1 ay önce
Önlisans Bitki Koruma Mezunuyum. Benim Bölümle ilgili yada Herhangi bir işe ihtiyacim var.
Umut ozdemìr 10 yilik deneyìmim var silahli guvenlìk 1 ay önce
Is ariyom umut ozdemir
Ömer kum 1 ay önce
Lise mezunu şu bu nedr ya o kadar kişi işsiz yardımcı olun Iste kaç aydan beri iş yok devlet biraz bize sahip çıksn