İŞKUR Aracılığı İle En Az İlkokul Mezunu 442 Güvenlik Görevlisi Alımı ! Yüksek Maaş Verilecek ve Online Başvuru Ekranı

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. Yayımlanan ilanlar kapsamında toplamda 442 en az ilkokul mezunu güvenlik görevlisi alımı yapılacak. İlana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını aşağıdaki link üzerinden online olarak da gerçekleştirebilir.

İŞKUR Aracılığı İle En Az İlkokul Mezunu 442 Güvenlik Görevlisi Alımı ! Yüksek Maaş Verilecek ve Online Başvuru Ekranı

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü üzerinden Eylül'ün ilk haftasında  kamu ve özel sektör personel alımları devam ediyor. Konu ile ilgili olarak 2019’un son çeyreğinde İŞKUR üzerinden eylül ayında yayınlanan ilanlarda ilköğretim mezunu toplamda 442 güvenlik görevlisi alımı yapılacağı belirtildi.

İLANIN DETAYLARI

İlana başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Adayların ilanlarda yer alan en belirli yaş aralığını sağlama, ilgili güvenlik sertifikalarına sahip olma, ilana göre değişmekle birlikte ilanın yapıldığı ilde ikamet ediyor olma şartı ve erkekler için askerliğini tamamlamış olma şartları aranmaktadır.

BAŞVURU DETAYLARI

İŞKUR üzerinden yapılan güvenlik alımı için başvurular online olarak da alınıyor. Online başvuru için adayların İŞKUR'a kayıtlı olmaları gerekmektedir. Bu bağlamda aadaylar aşağıdaki link üzerinden üyelik sözleşmesini onaylayacak ve ardından gerekli kişisel bilgileri gireceklerdir. Öz geçmiş oluşturularak üyelik yapılmış olacaktır.

Adaylar ilana https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3048 adresinden erişim sağlayabilmektedir. Bu adres üzerinden yapılan online başvurularda ilgili ilanlara ulaşmak için öğrenim durumu sekmesini “ilköğretim” şeklinde değiştirmelidir.

İŞKUR KAYDI İÇİN TIKLAYIN.

GÜVENLİK MAAŞLARI

2019 yılı itibari ile özel sektörde özel güvenlik görevlisi olarak görev yapan bireylerin maaşları ilk işe başlama durumunda 2.750 ₺ olarak yer almakta olup daha sonra tecrübe ve yaş faktörlerine bağlı olarak maaşlarda artış görülmektedir.

Yorumlar (4)
Jhysh 4 ay önce
İs kura gidiyoruz bir yardim eden yok ordaki memurlar ne ise yariyo
ŞERIF ekinci 4 ay önce
ŞERIF ekinci özel güvenlik görevlisi boş dayım gaziantep oturup 05350537732
Ahmet önen 4 ay önce
Özel güvenlik elamanıyim boştayım silahlidır sertifikam mardin midyat ta oturuyorum sizden is talep ediyorum 05319291647
Gülizar 3 ay önce
Benim oğlum serfikayl askerlikten önce aldl askerliği bahene ediyorlar yardlm edin bu genç askere kadar dilensinmi nere baş vursa birde refarans soruyorlar refaraslmlz Allahtlr çok şükür