İŞKUR İle EGM Bünyesinde Emniyet Müdürlüğüne En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü üzerinden Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde Aydın İl Emniyet Müdürlüğüne en az ilkokul mezunu personel alımı yapılıyor. Söz konusu personel alımı İŞKUR aracılığı ile gerçekleştiriliyor ve başvurular online ve şahsen şekilde gerçekleştirilecektir. Pek başvurular nasıl yapılacak? İşte detaylar...

İŞKUR İle EGM Bünyesinde Emniyet Müdürlüğüne En Az İlkokul Mezunu Personel Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı Aydın İl Emniyet Müdürlüğünün ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanda en az ilkokul mezunu personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu personel alımı için ilana başvurular İŞKUR İl Müdürlüğüne şahsen başvuru yapılabilir. Ayrıca ilana başvurular online başvuru da yapılabilir. Bu bağlamda aşağıdaki link üzerinden İŞKUR kaydı oluşturulacak ve başvurular yapılacak. 

İLANIN DETAYLARI

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanlara göre beden işçisi ve aşçı alımı yapılıyor. Ayrıca en az ilkokul mezunu olan adayların başvuru yapabileceği ifade edildi. 

GENEL ŞARTLAR

Konu ile ilgili olarak ilana başvuru yapacak olan adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Bu şartlara haiz olmayan adayların başvuuları kabul edilmeyecektir. İşte şartlar:

18 yaşını tamamlamış olmak,

Askerliğini yapmış olmak veya muaf olmak,

Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

Türk Ceza Kanununun 53'üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak.

TMY alımına müracaat edecekler için, görevine devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

Yaptırılacak arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak.

Engelliler için gerekli sağlık kurulu raporunu almış olmak.

Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular ilan sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir.

Başvuru yaptığı (Aydın) il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak.

Diğer hususlarda ilgili mevzuat/yönetmelik hükümlerine göre hareket edilecektir.

BAŞVURU DETAYLARI

İlana başvuru yapacak olan adayların yukarıdaki şartlara ve kadrolara göre belirlenen özel şartlara haiz olmaları gerekmektedir. Bunun yanı sıra ilana başvuru yapacak olan adayların online başvuru için aşağıdaki link üzerinden üyelik oluşturmaları gerekmektedir. Bu bağlamda link üzerinden İŞKUR üyelik sözleşmesi onyalanacak ve kişisel bilgiler girilerek oluşturulacak. Böylelikle online başvuru yapılabilecek. Ayrıca ilan numarası alınacak İŞKUR İl Müdürlüğüne şahsen başvuru yapılabilecek. 

İŞKUR Üyeliği İçin TIKLAYIN.

İlan İçin TIKLAYIN. (Açılan sayfada iş yeri ünvanı bölümüne Emniyet Müdürlüğü yazılacak ve ilanlar görüntülenecek)

Yorumlar (3)
Mehmet Ağbağ 4 ay önce
Bende kamu da çaşışmak istiyorum 05387774454
Cevdet 3 ay önce
Uc ya oldu daha arayan suran yok .531 5138615.iş ariyurum
Cevdet 3 ay önce
Uc ya oldu daha arayan suran yok .531 5138615.iş ariyurum
Uc aydir form dulsurmusum ama gören yok arayan yok herkes keyfinde maaşini aliyor bu furmu okuyanlar benimi duşuncek iki öğrenci olan benim onlar deyil