İŞKUR tarafından 192 mühendis personel alımı başvuru alım ilanı!

İŞKUR tarafından Mühendis alımına yönelik yeni iş ilanları yayınlandı. İŞKUR'un açık iş ilanları kapsamında yayınlanan ilanlara göre; 32 Ziraat Mühendisi, 76 Gıda Mühendisi, 32 Elektrik Mühendisi ve 52 Endüstri Mühendisi olmak üzere toplamda 192 personel alımı yapılacaktır. Personel alımı başvuruları İŞKUR'un İl/Şube Müdürlükleri'nden veya İŞKUR'un resmi wep sayfası üzerinden yapılacaktır. Mühendis alımı başvuru şartları ve son başvuru tarihi , yayınlanan her bir iş ilanı içeriğinde farklıdır.

İŞKUR tarafından 192 mühendis personel alımı başvuru alım ilanı!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından 07 Haziran 2019 tarihi itibari ile yeni iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan yeni ilanlara göre, İŞKUR'da şu anda 42.974 açık iş ilanı bulunmaktadır. İŞKUR, 2019 yılı içerisinde toplamda 572.326 kişiye iş istihdamı sağlamış olup, hergün bu sayıya yenileri eklenmektedir.

İŞKUR binlerce işsiz vatandaşa istihdam etmeye devam ediyor. İŞKUR'da bugün yayınlanan açık iş ilanları kapsamında mühendis alımına yönelik yeni istihdamlar açıldığı öğrenildi. Yayınlanan yeni iş ilanlarına göre; 32 Ziraat Mühendisi 76 Gıda Mühendisi, 32 Elektrik Mühendisi ve 52 Endüstri Mühendisi personel alımı yapılacaktır. 

Mühendis alımı iş ilanları aşağıda belirtilmiştir. Mühendis alım ilanları başvuru şartları her bir ilan içeriğinde farklıdır. İlgili personel alım ilanına başvuruda bulunmak için, ilan altında belirtilen linki kullanabilirsiniz. 

1 - Ziraat Mühendisi personel alımı iş ilanı başvuru sayfası için BURAYI TIKLAYINIZ>

2 - Elektrik Mühendisi personel alımı iş ilanı başvuru sayfası için BURAYI TIKLAYINIZ>

3 - Endüstri Mühendisi personel alımı iş ilanı başvuru  için BURAYI TIKLAYINIZ>

4 - Gıda Mühendisi personel alımı iş ilanı başvuru  için BURAYI TIKLAYINIZ>

İŞKUR'A NASIL KAYIT OLUNUR?

İŞKUR kayıt olmayı anlatmadan önce bilmeniz gereken önemli bazı satır başları bulunmaktadır.

İŞKUR iş arayanlar ile işverenleri ayırmış ve sisteme üye olmak için öncelikle hangisi için kayıt olduğunuzu sormaktadır.

Üyelerin hesaplarını etkinleştirebilmeleri için e-posta ya da telefon numarası girmeleri gerekmektedir. En az birisini girmek yeterlidir. Aksi durumda onay kodu iletilemeyeceği için üyelik aktif edilemez.

Üyelerin hesapları son işlem tarihinden itibaren 1 sene içerisinde aktif olmaz ise yani hesaba bu süre zarfında giriş yapılmaz ise üyelikler dondurulur. Bu süre özürlü ve eski hükümlü kayıtlarında iki senedir.

Üyeler tarafından 15 gün içerisinde okunmayan tüm mesajlar otomatik olarak silinmektedir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Özcan demir
Özcan demir - 2 hafta Önce

Ben belediyede kadrolu binek şöför lük işi arıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz