Kamuya İŞKUR Üzerinden KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu Şoför Alımı Yapılıyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile bir ilanını yayımladı. Yayımlanan ilanda en az ilkokul mezunu KPSS şartsız şoför alımı yapılacağı ifade edildi. Bunun yanı sıra söz konusu personel alımına başvurular şahsen gerçekleştirilecektir.

Kamuya İŞKUR Üzerinden KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu Şoför Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün resmi web adresi üzerinden Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda Estram Hafif Raylı Sistemler Ulaşım A.Ş. bünyesinde en az ilkokul mezunu KPSS şartsız şoför alımı yapılacağı ifade edildi. İlana başvuru yapacak olan adaylar aşağıda belirtilen belgeler ile şahsen gerçekleştireceklerdir.

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana başvuru yapacak adaylarda bazı şartlar aranmaktadır. Şoför kadrosuna yapılacak olan başvuru için ilanda belirtilen başvuru şartları ve diğer detayların yerine getirilmesi gerekmektedir. 

GENEL ŞARTLAR

Konu ile ilgili olarak ilana başvuru yapacak olan adaylarda aranan şartlar şu şekild belirtilmiştir:

"Türk vatandaş olmak, erkek olmak, en az ilkokul mezunu olmak, eski sistemde E sınıfı, yeni sistemde ise D sınıfı ehliyete sahip olmak, SRC2 ve SRC4 belgelerine sahip olmak, Psikoteknik belgesine sahip olmak, görevini yerine getirmeye herhangi bir engeli olmamak, devlet hastanelerinden alınacak toplu taşıma şoförü olabilir raporu almaya hak kazanan heyet raporu almak ayrıca adayların 24.08.2018 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan 2018/11608 kanun gereğinde madde 4’te yer alan nitelikleri taşımak"

BAŞVURU DETAYLARI

İlana başvuru yapacak olan adaylar başvurularını şahsen olarak gerçekleştireceklerdir. Bu bağlamda adayların aşağıdaki başvuru belgeleri ile kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. İşe alınacak olan adayların çalışma yeri Eskişehir olarak belirtilmiş ve adaylarda en az 1 yıl deneyim şartı aranmaktadır.

Adaylar T. C. Kimlik Numaralı nüfus cüzdanı, ehliyet fotokopisi, SRC ve Psikoteknik Belgeleri ve fotoğraf ile ESTRAM Hafif Raylı Sistemler Ulaşım San. Tic. A. Ş.'ye başvurularını yapacaklardır. 

İlanın detayları için TIKLAYIN.

Yorumlar (1)
FATİHSOL 4 ay önce
BEN SANAYIDE CALIŞIYORUM SAYGILARIMLA