Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) Personel Alımı Sonuçları Açıklandı

Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) bünyesinde alınacak personeller için yapılan başvuruların sonuçları açıklandı. Detaylar...

Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) Personel Alımı Sonuçları Açıklandı

Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) bünyesinde görevlendirilmek üzere alınacak personeller için başvuru sonuçları açıklandı. Atanmaya hak kazanan adaylardan istenen belgeler sınav sonuçlarıyla beraber açıklandı. Adayların istenen belgeleri 30 Aralık 2016 mesai bitimine kadar Kurum İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına elden teslim etmeleri gerekmektedir.

Adaylardan İstenen Belgeler:
* Mal bildirim formu
* Aile beyannamesi formu
* Sağlık raporu
* Hizmet dökümü

* Erkek adaylar için askerlik durum belgesi
* 5 adet vesikalık

"Asıl olarak kazanan adaylardan beyan ettikleri adreslerinde bulunmamaları nedeni ile kendilerine tebligat yapılamamış olanlar ile belgelenmiş bir mücbir sebep olmaksızın yukarıda belirtilen süre içerisinde evraklarını teslim etmeyenlerin işe alınma işlemleri iptal edilecektir. Bu şekilde alınma işlemleri iptal edilen kişilerin yerlerine başarı sırasına göre yedek adayların atama işlemleri başlatılacaktır.

Asıl kazanan adaylardan arasından; atanma talebinden vazgeçen olması, ataması yapıldığı halde bireysel iş sözleşmesini imzalamayan olması, iş sözleşmesini imzalayıp işe başlamayan olması ya da işe başlayıp deneme süresi içinde işten ayrılan ve çıkartılan kişilerin olması hallerinde, bu kişilerin yerlerine başarı sırasına göre yedek adaylar atanacaktır."
 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 21:36
YORUM EKLE