banner731

Sağlık Bakanlığı Sektör Analizi ve Akreditasyon Koordinasyon Danışman Alımı Yapıyor

Sağlık Bakanlığı resmi sitesinde yayımladığı duyuru ile Sektör Analizi ve Akreditasyon Koordinasyon danışman alımı yapacağını açıkladı. İşte detaylar...

KPSS'Siz Personel Alım İlanları 14.02.2017, 11:10 03.02.2019, 15:46
Sağlık Bakanlığı Sektör Analizi ve Akreditasyon Koordinasyon Danışman Alımı Yapıyor

Sağlık Bakanlığı resmi sitesinde yayımlanan ilan ile T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlık Araştırmaları Genel Müdürlüğü (SAGEM) Uzaktan Sağlık Eğitimi Sistemin (USES) ulusal ve uluslararası düzeyde akreditasyonu ve eğitim içeriklerinin kredilendirilmesi sürecinde yürütülecek çalışmaların koordinasyonu için iki aşamalı, rapor bazlı bireysel danışmanlık hizmeti alacağını duyurdu. 

Alınacak Personel:

* Danışman 

Genel Şartlar:

* Sağlık Bakanlığı danışman alım ilanına başvuracak adaylardan; üniversitelerin uzaktan eğitim veren fakültelerinde en az doçent unvanında akademik personel olmak, uzaktan eğitim alanında en az 5 yıl deneyimli olmak, uzaktan eğitim ile ilgili daha önce çalışmış olmak şartları isteniyor. 

İlan detayları için TIKLAYIN.

Başvuru Süreci:

* Sağlık Bakanlığı danışman alım ilanı başvuruları 14 Şubat- 1 Mart 2017 mesai saatleri içinde "T.C. Sağlık Bakanlığı, Sağlık Araştırmaları Genel Müdürlüğü Bayındır 1 Sokak No: 13, Satınalma Birimi Kat 1 Oda No: 104 06430 Sıhhiye, Çankaya, Ankara" adresine yapılacak.

Yorumlar (0)