Özel Güvenlik Personeli Alım İlanı

İŞKUR'da yayımlanan ilana göre 21 özel güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Başvuru şartları ve diğer detaylar kamu haber merkezi kamupersonli.net adresinde..

KPSS'Siz Personel Alım İlanları 07.06.2016, 10:40 07.06.2016, 10:56
Özel Güvenlik Personeli Alım İlanı
İŞKUR Resmi internet sitesinden yayınlanan ilana göre 21 Özel güvenlik görevlisi alımı olacak. Bulunduğu sektörde, Özel güvenlik hizmetleri departmanları arasında son yıllardaki yükselişi ile dikkatleri çeken KLC özel güvenlik hizmetleri 21 özel güvenlik personeli alımı yapacak.

İŞKUR internet sitesinde yayınlanan ilanda başvuru şartları şu şekilde sıralanmıştır:

* 18-45 yaşlarında olmak,
* Askerlik hizmetini tamamlamış olmaya gerek yoktur, askerlik yapılmadıysa da başvura bilirsiniz.
* En az ortaöğretim mezunu olmak gerekmektedir.

Aranan şartlara uygun erkek özel güvenlik görevlisi alımı olacaktır.  Yol, Yemek, SSK gibi imkânlar verilecektir. Başvuruyu yapmak için ilk önce İŞKUR internet sitesine kayıt yaptırmak gerekmektedir. Mevcut kayıt varsa o yolla da başvuru gerçekleştirilebilir.

İşsizlik ödeneğinden faydalanıyorsanız eğer haklı bir sebebe dayanmaksızın belirtilen tarihe kadar yapılan çağrılara cevap vermeyen adayların işsizlik ödeneği kesilmektedir. İlandaki işi haklı bir nedene dayandırmayan ve reddeden adaylarında işsizlik ödeneği kesilecektir.

Tercih Edilen İkamet Adresleri

Tercih edilen ikamet ilçeleri: Aliağa, Bayındır, Bergama, Bornova, Çeşme, Dikili, Foça, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Menemen, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla, Beydağ, Buca, Konak, Menderes, Balçova, Çiğli, Gaziemir, Narlıdere, Güzelbahçe, Bayraklı, Karabağlar ikamet adresleri gerekmektedir.

İlanın detayları ve başvuru için http://www.iskur.gov.tr/ adresini ziyaret edebilir ya da size en yakın İŞKUR Bölge ;Müdürlüğüne müracaat edebilirsiniz.

Kamupersoneli.net  | Ankara
Yorumlar (28)
Eylem 3 yıl önce
Silahlı özel güvenlik belgem var Tunceli merkez de ikamet ediyorum acil işe ihtiyacim var
Ayse Tabak 2 yıl önce
Ozel GuvenlikGorevlisiym quvenlik isi ariyorum.Sakarya da oturuyorum.Acil ise ihtiyacim var.Guvenlik kimliqim silahlidir.
turizmci 3 yıl önce
sayın büyüklerim Allah rızası için birde turizm ve otelcilik mezunlarına kadro verseniz şu mübarek hayır mübarek ramazanı şerif te
Kamer Akyol 3 yıl önce
Ankara özel güvenlik işi arıyorum silahlı kartım var
Raşit 3 yıl önce
Ben ticaret meslek lise menzunuyum kırşehır Kaman ıkamet etmekteyım silahlı guvenlık gorevlısıyım bana uygun iş arıyorum
Raşit 3 yıl önce
Ben ticaret meslek lisesi mezunuyum bu işe cok ihtiyacim var
Nihal şen 3 yıl önce
Mersin ili tarsus ilçesinde ikamet etmekteyim.silahli ozel guvenlik kartim var.uygun sartlarda is ariyorum.
Fethiye ayık 3 yıl önce
SİLAHSİZ özel güvenlik belgem var,tunceli Pertek te yaşıyorum,acil ise ihtiyacım var
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın