2016 KPSS Lisans Sonuçları İçin Bekleyiş Devam Ediyor ( ÖSYM Takvimine Göre Sonuçlar Ne Zaman Açıklanacak)

2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (2016 KPSS) Lisans sonuçları ne zaman açıklanacak? KPSS sonuçları açıklanır açıklanmaz haberdar olmak ve söz konusu sınav hakkında tüm gelişmeleri takip etmek için haberimizi okumanızı tavsiye ederiz.

KPSS 09.06.2016, 10:17 09.06.2016, 10:20
2016 KPSS Lisans Sonuçları İçin Bekleyiş Devam Ediyor ( ÖSYM Takvimine Göre Sonuçlar Ne Zaman Açıklanacak)
 2016 KPSS Lisans Sonuçları İçin Adayların Bekleyişi Sürüyor (ÖSYM Sınav Takvimi Sonuç Açıklama) Ölçme , Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığınca paylaşılan sınav takvimine göz atıldığında Kamu Personeli Seçme Sınavı (2016 KPSS Lisans  - Genel Yetenek- Genel Kültür, Eğitim Bilimleri) ile 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı Lisans ( Alan Bilgisi) Sınav sonuçları 14 Temmuz 2016 tarihinde açıklanıyor.

Sınav sonuçları ÖSYM tarafından açıklanır açıklanmaz siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirmek için her zaman olduğu gibi yine bildirim göndereceğiz.ÖSYM 'den gelen tüm duyurular hakkında bildirim alabilmek için kamupersoneli.net'in android uygulamasını indirebilirsiniz.

Başvurular Ne Zaman Son Bulmuştu?


Kamu Personeli Seçme Sınavı 'na lisans düzeyinden başvurular 17 Mart 2016 tarihinde "ais.osym.gov.tr" adresi üzerinden başlamıştı. 31 Mart 2016 tarihine kadar devam eden 2016 KPSS Lisans başvurularına her zaman olduğu gibi büyük bir ilgi gösterilmişti.

KPSS Lisans Sınav Ücreti Ne Kadardı?Adaylar sınavlardaki her bir oturum için 55 TL'lik sınav ücreti yatırmıştı.  Siz değerli ziyaretçilerimizi sınav öncesinde ve sonrasında bilgilendirmeye devam etmiş, sınav soruları ve cevapları yayımlanır yayımlanmaz sizleri bilgilendirmiştik. Sınav hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle sayfanın altında bulunan yorum kısmı vasıtasıyla paylaşabilirsiniz.

Kamu haberlerinden, gündem haberlerinden, son dakika haberlerinden, KPSS haberleri ve çok daha fazlasından haberdar olabilmek için kamu haberlerinin merkezi kamupersoneli.net'i takip etmeye devam edin.

Kamupersoneli.net | Ankara
Yorumlar (0)