2018 KPSS Ön Lisans Sonuç Açıklanma Tarihi ! ÖSYM Sınav Takvimi

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından uygulanan KPSS Ön Lisans sınav sonuçlarının hangi tarihte açıklanacağı ifade edildi. ÖSYM sınav takvimine göre detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz.

2018 KPSS Ön Lisans Sonuç Açıklanma Tarihi ! ÖSYM Sınav Takvimi

4 Kasım 2018 tarihinde Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafınan KPSS Ön Lisans sınavı gerçekleştirildi. Türkiye geneli gerçekleştirilen sınavın sonuçlarının ne zaman açıklanacağı adaylar tarafından araştırılıyor.

Adayların KPSS Ön Lisans sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağına ilişkin araştırmalarına Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezinin sınav takvimine göre yanıt veriyoruz.

KPSS ÖN LİSANS SONUÇ AÇIKLANMA TARİHİ

Sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağına ilişkin detayları kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezinin sınav takvimine göre 4 Kasım 2018 tarihinde gerçekleştirilen KPSS Ön Lisans sınav sonuçları 29 Kasım 2018 tarihinde açıklanacaktır.

KPSS sınav sonuçları açılandığında adayları sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE