2018 KPSS Önlisans Değerlendirme Raporu Yayımlandı

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda 2018 yılı KPSS önlisans değerlendirme raporunun adayların erişimine açıldığı ifade edildi.

2018 KPSS Önlisans Değerlendirme Raporu Yayımlandı

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezinin resmi web adresi üzerinden yayımlanan duyuruda KPSS önlisans değerlendirme raporunun adayların erişimine açıldığı ifade edildi. 

Konu ile ilgili olarak ÖSYM tarafından yayımlanan duyuruda "2018-KPSS Ön Lisans Değerlendirme Raporu, 21 Şubat 2019 tarihinde saat 13.30’da ÖSYM’nin //osym.gov.tr adresinden Araştırma, Yayın ve İstatistikler/Sınav Değerlendirme Raporları altında yayımlanmıştır." ifadelerine yer verildi. 

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yayımlanan değerlendirme raporuna aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Değerlendirme raporu için TIKLAYIN.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE