2018 KPSS Önlisans Geç Başvuruları Ne Zaman Yapılacak?

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından KPSS Önlisans başvuruları alındı. Peki KPSS önlisans geç başvuruları ne zaman alınacak? Konu hakkında detaylar haberimizde...

2018 KPSS Önlisans Geç Başvuruları Ne Zaman Yapılacak?

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından önlisans KPSS başvuruları alındı. 

Adaylar önlisans KPSS başvurularını Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi aracılığı ile 28 Ağustos 2018 tarihi ile 12 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleştirdiler. 

KPSS önlisans başvurularını normal sürede yapamayan adaylar geç başvuruların ne zaman yapılacağını araştırıyorlar. Bu konu hakkında detayları kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz... 

GEÇ BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK? 

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yayımlanan KPSS önlisans başvuru kılavuzunda geç başvuruların ne zaman yapılacağı da ifade edildi. 

ÖSYM tarafından yayımlanan kılavuza göre geç başvurular 26 Eylül 2018 tarihinde yapılacaktır. Adaylar geç başvurularını 26 Eylül 2018 tarihinde saat 23.59'a kadar Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezinin aday işlemleri sistemi üzerinden T. C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak yapacaklardır.

Ayrıca adaylar KPSS önlisans geç başvuruları için 90 TL ücret yatıracaklardır. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 19:52
YORUM EKLE